obowiązuje od 08.02.2021

„Polsko, nie jesteś ty już niewolnicą” – świętujemy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

• Opublikowano: środa, 14 listopad 2018 17:57

9 listopada 2018 wszyscy uczniowie i pracownicy SP nr 7 wzięli udział w apelu z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczysty apel, poświęcony ojczyźnie i wolności, który przygotowały: pani mgr Jolanta Łabuda i pani mgr Dorota Damian wzruszył wiele osób. Piękne wiersze, sceny odegrane przez uczniów zapadły w pamięć na długo. Uroczystość wzbogacili śpiewem chór i soliści pod opieką pani mgr Jadwigi Fiut.

Po zakończonych apelach delegacja naszej szkoły złożyła kwiaty pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego.

W związku z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości pojawiła się również wystawa prac naszych uczniów pt. „Ojcowie niepodległości”.

Ponadto w ten dzień cała społeczność „Siódemki” o godzinie 11:11 zaśpiewała cztery zwrotki hymnu narodowego, włączając się do akcji „Rekord dla Niepodległej”.

piątek, 30.04.2021 r.
| Dzień wolny