Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 27.02.2023
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2023/2024
Spacer po szkole

Sport

Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Narciarstwie Alpejskim w Kluszkowcach

 • Kategoria: Sport
 • Opublikowano: poniedziałek, 27 marzec 2023 18:18

W dniach 7 i 16 marca 2023 r. na stoku narciarskim w Kluszkowcach odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Narciarstwie Alpejskim. Nasi uczniowie zmierzyli się z kolegami i koleżankami z całego województwa.

W starszej grupie klasy VII-VIII reprezentowali naszą szkołę: uczennica klasy 8b Zosia Kożuch, która zajęła V miejsce, Nick Pawłowski z klasy 7c – XX miejsce oraz Kacper Stafin z klasy 7a. 

W grupie młodszej: Igor Bocheński – klasa 6a – IX miejsce, Filip Grabowski – klasa 4b – XII miejsce.

Czytaj więcej...

Sukcesy w narciarstwie alpejskim

 • Kategoria: Sport
 • Opublikowano: czwartek, 16 marzec 2023 17:38

Dnia 17 lutego 2023 r. na stoku w Cieniawie w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim. 

Naszą szkołę reprezentowali: rocznik 2012 i młodsi: Gabriela Kowalska z klasy 3c – 12. miejsce na 51 zawodniczek startujących w zawodach z 16 szkół. Pierwsze miejsce wywalczył Filip Grabowski z klasy 4b na 66 startujących zawodników, Igor Bocheński z 6a zajął 2. miejsce. Wśród dziewcząt Gabriela Rosińska z klasy 5a zajęła 11. miejsce, Julia Leśnik z 6b - 16. miejsce.

Czytaj więcej...

Szach mat Stanisława Haczka!

 • Kategoria: Sport
 • Opublikowano: środa, 04 styczeń 2023 22:14

Dnia 16 grudnia gościliśmy szachistów z sądeckich szkół, którzy wzięli udział w Mistrzostwach Nowego Sącza w Szachach Indywidualnych w Ramach Igrzysk Dzieci. Wśród zawodników znaleźli się również uczniowie naszej szkoły, którzy sprawili nam miłą niespodziankę. Stanisław Haczek z kl. 6c zdobył tytuł Mistrza Nowego Sącza, a Michał Kubacki zajął 6, miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Czytaj więcej...

Spotkanie z Mistrzynią Olimpijską w pływaniu Otylią Jędrzejczak

 • Kategoria: Sport
 • Opublikowano: czwartek, 22 grudzień 2022 10:28

Dnia 2 grudnia br. w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkanie z Mistrzynią Olimpijską w pływaniu Otylią Jędrzejczak. Pływaczce towarzyszyły: panczenistka Natalia Czerwonka, koszykarka Patrycja Czepiec-Golańska, biathlonistka Weronika Nowakowska oraz zawodniczka karate i trenerka personalna Katrin Kargbo.

Sportsmenki poruszyły temat „porażka, jako przystanek w drodze do sukcesu”. Ciekawie mówiły o budowaniu pewności siebie, wzajemnych relacji i o pokonywaniu przeszkód. 

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Nowego Sącza w szachach drużynowych

 • Kategoria: Sport
 • Opublikowano: środa, 26 październik 2022 13:44

Dnia 24 października 2022r. w Pałacu Młodzieży odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w szachach drużynowych w ramach Igrzysk Dzieci. Reprezentacja Naszej Szkoły w składzie: Kwiecień Olga, Haczek Stanisław, Kubacki Grzegorz oraz Kubacki Michał zdobyła III miejsce.

Serdecznie Gratulujemy!!!

Czytaj więcej...

Sukces dziewcząt w siatkówce plażowej!

 • Kategoria: Sport
 • Opublikowano: środa, 22 czerwiec 2022 19:44

W poniedziałek 20.06.2022r w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na boiskach do siatkówki plażowej zlokalizowanych w malowniczym Pumptracku w Nowym Sączu rozegrano zawody w piłce siatkowej plażowej dziewcząt.

Mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów. Drużyny grały systemem „każdy z każdym”. Naszą szkołę reprezentowały: Aniela Borkowska 8a, Aleksandra Rębilas 8b, Kinga Lewińska 8d. Dziewczęta wywalczyły 2 miejsce.

Czytaj więcej...

Sport przeciw przemocy

 • Kategoria: Sport
 • Opublikowano: środa, 22 czerwiec 2022 19:40

W „Samochodówce” odbył się turniej piłki nożnej pod hasłem „Sport Przeciw Przemocy”. W turnieju brało udział 10 drużyn. Wszystkie drużyny zacięcie walczyły o najwyższe miejsca. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Bartosz Basiaga 8b, Jan Chwastek 8c, Sebastian Janusz 8d, Dominik Kubiela 8a, Krzysztof Orczykowski 8c, Maciej Polański 8e, Filip Potoczek 8e, Patryk Przepiórka 8c wywalczyli 3. miejsce.

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich zawodników za emocje oraz świetną atmosferę podczas turnieju.  

Czytaj więcej...

Dostępna szkoła

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.