obowiązuje od 03.10.2022

Dostępna szkoła

• Kategoria: Działalność
  • Opublikowano: środa, 19 październik 2022 19:11

Miasto Nowy Sącz realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Dostępna Szkoła – innowacyjne rozwiązania w kreowaniu przyjaznej przestrzeni edukacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów oraz otoczenia”

Celem projektu jest dostosowanie 3 szkół podstawowych z Miasta Nowego Sącza do wytycznych zawartych w Modelu Dostępnej Szkoły w zakresie dostępności osób ze specjalnymi potrzebami.

Dofinansowanie projektu z UE: 1 305 000 PLN

Dostępna szkoła