Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 13.02.2023
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2023/2024
Spacer po szkole

Aktualności

Zapisy dzieci na rok szkolny 2023/2024!

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: środa, 01 luty 2023 15:29

Zapisy dzieci do klasy pierwszej Szkoły podstawowej nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi oraz Miejskiego Przedszkola nr 9 na rok szkolny 2023/2024 odbędą się w sekretariacie szkoły w dniach 1 marca 2023 r. (godz. 8:30 - 13:00) oraz 2 marca 2023 r. (godz. 11:00 - 15:30).

Dokumenty niezbędne do zapisu - odbiór w sekretariacie szkoły oraz do pobrania w zakładce Rekrutacja 2023/2024.

Informacje dodatkowe:

 • zapisów można dokonywać również zgodnie z terminami postepowania rekrutacyjnego podanymi w załączniku;
 • na dokumentach rekrutacyjnych wymagane podpisy obydwu rodziców;
 • powyższe terminy dotyczą zapisów do Miejskiego Przedszkola nr 9 dzieci zamieszkałych na terenie Nowego Sącza oraz do klas I dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Nowym Sączu;
 • istnieje możliwość składania skanu dokumentów rekrutacyjnych drogą e-mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (ważne – skan z podpisami rodziców);
 • po 2 marca rodzice zainteresowani zapisem dzieci zameldowanych poza obwodem szkoły mogą pozyskiwać informacje na temat wolnych miejsc w naszej szkole.

Nowy numer gazetki „Przerwa”

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: piątek, 27 styczeń 2023 19:21

Drodzy Siódemkowicze,
oddajemy w Wasze ręce nowy numer gazetki „Przerwa”, będący podsumowaniem pierwszego semestru. Macie troszkę więcej czasu na feriach, więc może akurat znajdziecie tutaj jakieś ciekawe materiały do przeczytania. Życzymy Wam miłej lektury i udanego wypoczynku feryjnego😊

Dla fanów siatkówki mamy Wywiad z Marcinem Januszem siatkarzem Reprezentacji Polski nagrany przez Katarzynę Potok uczennicę klasy 6D.

Małgorzata Janisz - opiekun redakcji gazetki „Przerwa”

Warto pomagać i inspirować do aktywności na rzecz WOŚP

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: środa, 25 styczeń 2023 08:18

W ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy wszystkich Pracowników szkoły, Rodziców, Uczniów do udziału w ogólnopolskiej akcji na terenie szkoły.

W piątek 27 stycznia br. uczeń klasy 2a - Filip Miksztal - będzie kwestował do specjalnie oznakowanych puszek.

Zapraszamy do włączenia się w tę szlachetną akcję.

Trzy gwiazdki szczęścia

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: czwartek, 12 styczeń 2023 21:04

Dnia 22 grudnia klasy 5a i 2c wystąpiły na Apelu Bożonarodzeniowym. Uczniowie i wychowawczynie: Agata Rzońca, Anna Wojtylak przygotowali świąteczne przedstawienie pt. „Trzy gwiazdki szczęścia” na podstawie opowiadania Ewy Stadtmuller. To pełna ciepła, pouczająca historia o tym, że w życiu wcale nie liczy się to, ile się posiada, ale miłość i czas, które możemy podarować drugiemu człowiekowi. Nad oprawą muzyczną i plastyczną czuwały panie Edyta Bacia i Agnieszka Zych.

Czytaj więcej...

Debata oksfordzka

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: wtorek, 06 grudzień 2022 08:47

„Propozycja”, „Opozycja”, „Ad vocem” to tylko niektóre hasła ściśle powiązane z debatą oksfordzką, która w bieżącym roku szkolnym 2022/2023 została wprowadzona w naszej szkole przez pedagoga szkolnego mgr Annę Szewczyk jako innowacja pedagogiczna.

W dniu 01.12.2022 r., o godzinie 14:20 odbyła się pierwsza z trzech zaplanowanych debat oksfordzkich na terenie szkoły. Panel dyskusyjny dotyczył wpływu elektromobilności na poprawę jakości środowiska. W debacie wzięło udział łącznie 20 uczniów z klas VI-VIII. W Jury zasiadały trzy osoby, które na opracowanych kartach przyznawały punkty za: strukturę wystąpienia, komunikację werbalną i niewerbalną, wartość merytoryczną, spójność drużyny, definiowanie linii sporu, kontrargumentację.

Czytaj więcej...

Spotkanie z policjantem

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: środa, 16 listopad 2022 19:28

Dnia 26 października 2022r. klasy trzecie i szóste uczestniczyły w zajęciach profilaktycznych z policjantami, pracownikami Miejskiej Komendy Policji w Nowym Sączu (odpowiednio w grupach wiekowych) z Wydziału Drogowego i Wydziału Prewencji.

Tematem przewodnim spotkania było bezpieczeństwo na drodze (klasy III) oraz ochrona przed cyberprzemocą (klasy VI). Przybliżono nam, m.in. główne wykroczenia karalne dotyczące nieletnich.

Czytaj więcej...

Ślubowanie klas pierwszych

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: poniedziałek, 07 listopad 2022 18:37

Dnia 28 października obyło się Uroczyste Ślubowanie Klas Pierwszych. Ceremonię prowadziła uczennica z klasy 4a Magdalena Gacal, która powitała wszystkich zebranych gości: dyrektora szkoły Mariusza Horowskiego,, panią wicedyrektor Renatę Komurkiewicz, dzieci z przedszkola „Wesołe Skrzaty” oraz wychowawczynie klas pierwszych i ich rodziców.

Czytaj więcej...

Konkurs na Najpiękniejszą Kukiełkę z Warzyw i Owoców

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: czwartek, 03 listopad 2022 07:51

W październiku klasy drugie i trzecie przystąpiły do Konkursu na Najpiękniejszą Kukiełkę z Warzyw i Owoców. Wszystkie prace konkursowe były pomysłowo i starannie wykonane, dlatego wyłonienie laureatów okazało się bardzo trudne. Oto wyniki, gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom Konkursu.


1. miejsce – Zuzanna Biel kl. 2c, Dawid Górka kl. 3a,
2. miejsce – Filip Sowa kl. 2b, Maja Ciuła kl. 3b,
3. miejsce – Alicja Zaremba kl. 2a, Jan Kwiatkowski kl. 3c.

Czytaj więcej...

Kampania społeczna „Twarze depresji”. Nie oceniam. Akceptuję.

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: poniedziałek, 24 październik 2022 11:18

Dnia 1 października Fundacja „Twarze depresji” zainaugurowała 15. jubileuszową kampanię społeczną „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję” – w całości poświęconą problemowi depresji wśród dzieci i młodzieży. Realizujemy ją w języku polskim i ukraińskim.

Dostępna szkoła

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.