Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 23.10.2023
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2023/2024
Spacer po szkole

Aktualności

XXVI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: wtorek, 21 listopad 2023 18:03

Dnia 15 listopada w sali widowiskowej przy Kościele św. Rocha w Nowym Sączu odbył się XXVI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Sączu. Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Nowego Sącza – Ludomir Handzel. Festiwal rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych: solista oraz zespół wokalny.

Spośród kilkunastu szkół zespół „Siódemeczka” w składzie: Laura Karaś, Maria Zdunek, Martyna Sekuła, Gabriela Bacia, Weronika Czoch, Marta Zaręba, Antonina Piotrowska, Jakub Kęska, Martyna Bober oraz Oliwier Tys zajął I miejsce!

Serdecznie gratulujemy!!!

Czytaj więcej...

Akademia z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: wtorek, 21 listopad 2023 17:52

W czwartek 9 listopada 2023r. uczniowie klasy 3b oraz 6c, 7c, 7a i 7d naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli: Katarzyny Matykiewicz-Mleczko i Katarzyny Popiela zatroszczyli się o wyjątkowy charakter szkolnych obchodów Odzyskania Niepodległości, jak i budowanie pamięci historycznej. W związku z obchodami 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Szkole Podstawowej nr 7 w Nowym Sączu odbyła się uroczysta akademia. Za pomocą wierszy, inscenizowanych przemówień Józefa Piłsudskiego i śpiewu złożyliśmy hołd naszym przodkom, którzy oddali swoje życie za wolną Polskę.

Czytaj więcej...

Podziel Się Cukierkiem

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: środa, 08 listopad 2023 20:04

Zbiórka Słodyczy Dla Podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda

Szkolny Klub Wolontariuszy ogłasza Wielką Zbiórkę Słodyczy dla podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda, z którym nasza szkoła współpracuje od kilku lat. Dary należy przynosić do sali nr 24 w dniach od 8 do 29 listopada.

Przyłączcie się do akcji i podarujcie dzieciom więcej radości.

SKW

Kiermasz ciast

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: sobota, 21 październik 2023 10:51

20 października w naszej szkole odbył się kiermasz ciast. Panie ze Stowarzyszenia Górali Popradzkich w Przysietnicy sprzedawały swoje wypieki. Zebraliśmy 1017,50 zł. Kwota ta jest już na koncie Wiktorii Wróbel. Ciasto sprzedało się w zaskakującym tempie i zrobiło furorę🥰🥰🥰🥰...dobro powraca❤️❤️❤️❤️

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji Narodowej

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: sobota, 21 październik 2023 10:46

W dniu tego wspaniałego święta,
za trudną pracę z nami i okazane serce,
chylimy głowy w ogromnej podzięce.

Życzenia składa cała społeczność uczniowska

Warsztaty z native speakerem

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: wtorek, 17 październik 2023 19:41

Dnia 21 września 2023 roku naszą szkołę odwiedził Pan James Macfarlane, wykładowca i native speaker w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Pan Jamie poprowadził zajęcia warsztatowe w języku angielskim z klasą 8A - dwujęzyczną. Przeprowadzone w luźnej atmosferze ćwiczenia były znakomitą formą rozwijania umiejętności językowych naszych uczniów.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!

Czytaj więcej...

Uwaga, Uwaga! Szkolny konkurs plakatowy rozstrzygnięty!

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: niedziela, 15 październik 2023 10:55

Aby zaakcentować 30-tą Akcję Sprzątania Świata, w naszej Szkole ogłoszono Szkolny Konkurs Plakatowy pod hasłem „Co zrobić, aby śmieci było mniej?”. Do organizatorów konkursu wpłynęły znakomite prace, spośród których jury w składzie p. Monika Wierzbicka, p. Bożena Ryba p. Joanna Guzik wybrało zwycięzców. Pod uwagę brano zgodność z tematem, kreatywność, estetykę, samodzielność wykonania. 

Czytaj więcej...

Paka dla kota i psiaka

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: niedziela, 15 październik 2023 10:49

Wspomóż schronisko dla bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce. Każdy może pomóc, przynosząc najpotrzebniejsze rzeczy. Na chwilę obecną schronisko najbardziej potrzebuje karmę mokrą i suchą dla psów i kotów, koce, ręczniki, zabawki, miski, smycze…   

Akcja trwa do końca października. Dary gromadzimy w sali nr 24.

Liczymy na Waszą pomoc.

Szkolny Klub Wolontariatu

 

Kup ciasto na piątkowy podwieczorek z rodziną i pomóż Wiktorii

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: niedziela, 15 październik 2023 10:45

Dnia 20 października (piątek) odbędzie się kiermasz ciast przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich ze Stowarzyszenia Górali Popradzkich w Przysietnicy. Słodkości będą sprzedawane na dwóch długich przerwach (11:15 oraz 12:15). Dochód w całości zostanie przeznaczony na leczenie Wiktorii Wróbel, która walczy z SMA.

Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną do wzięcia udziału w kiermaszu.

Pomysłodawca: Jolanta Łabuda przy współpracy ze Szkolnym Klubem Wolontariatu

 

Pijama Day

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: niedziela, 15 październik 2023 10:42

Dnia 6 października w naszej szkole odbyła się zbiórka charytatywna na leczenie Wiktorii Wróbel, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Ta dzielna dziewczynka potrzebuje wsparcia, więc postanowiliśmy choć trochę pomóc. Zachętą do udziału w akcji był ogłoszony "Pijama day". W piątek uczniowie paradowali po szkole w piżamach, co sprawiło wszystkim sporo frajdy, a przy okazji pozwoliło zrobić coś dobrego. Jesteśmy bardzo wdzięczni pomysłodawczyni Pani Klaudii Kowal, która zachęciła szkołę do działania na rzecz potrzebujących. Dziękujemy całej szkolnej społeczności za ofiarność i dobre serce. 

Warto pomagać!

Szkolny Klub Wolontariatu

Czytaj więcej...

Dostępna szkoła

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.