Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 05.02.2024
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2024/2025
Spacer po szkole

Aktualności

Wielkanocny kiermasz ciasteczek

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: poniedziałek, 08 kwiecień 2024 21:45

21 marca 2024r . w naszej szkole odbył się świąteczny kiermasz ciasteczek oraz trzecia edycja znanej już przez uczniów „Sokowirówki dobra”. Wypieki zostały przygotowane przez „siódemkowych” wolontariuszy oraz członków Samorządu Uczniowskiego.

Na organizację Święta Szkoły zebraliśmy 760 zł, a dla Wiktorii Wróbel „sokowirówka wycisnęła” jeszcze 300 zł (kwota ta jest już na koncie dziewczynki). Ciasteczka sprzedały się w zaskakującym tempie, soczki również cieszyły się powodzeniem.

Czytaj więcej...

Zdrowy styl życia – poradnik nastolatka

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: czwartek, 04 kwiecień 2024 13:48

Znamy wyniki szkolnego konkursu plastycznego, promującego zdrowy styl życia pt. „Zdrowy styl życia – poradnik nastolatka”. Konkurs przeznaczony był dla chętnych uczniów klas 4-8, którzy swoje poradniki mieli opracować w formie lapbooków. Ostateczny termin składania prac minął 26 lutego 2024r, czyli tuż po naszym feryjnym wypoczynku. Nad merytoryczną stroną konkursu czuwała p. Joanna Guzik, a aspekty plastyczne oceniła p. Monika Wierzbicka. Prace przerosły nasze oczekiwania. Znowu potwierdziła się zasada, że pomysłowość naszych uczniów jest wielka.

Czytaj więcej...

Wpływ pandemii COVID-19 na nasze żywienie i aktywność fizyczną

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: czwartek, 04 kwiecień 2024 13:41

Dnia 25 marca w klasie 7c została przeprowadzona niezwykle ciekawa lekcja, którą przygotowała absolwentka „siódemki” Zuzanna Król – obecnie uczennica klasy 2b I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu. Przedstawiła prezentację pt: „Wpływ pandemii COVID-19 na nasze żywienie i aktywność fizyczną” w związku z udziałem w Olimpiadzie o Zdrowiu i Żywieniu organizowaną przez PCK. Spotkanie, oprócz bardzo ciekawej i profesjonalnie przygotowanej prezentacji, Zuzia urozmaiciła różnego rodzaju ciekawostkami. Przygotowała również zdrowe przekąski, które bardzo smakowały uczestnikom zajęć. Zachęcam wszystkich do kliknięcia w poniższe linki, by dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.

Korzystając z okazji bardzo dziękujemy Zuzi za wizytę w naszej szkole i życzymy wielu sukcesów.

X Konkurs Plastyczny „Woda darem natury”

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: niedziela, 24 marzec 2024 17:02

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X Konkursie plastycznym „Woda darem natury” organizowanym przez Nowosądeckie Wodociągi. W konkursie wzięło udział 100 placówek z całej Polski w tym 2023 prace plastyczne dzieci. 1. miejsce w kategorii klas 4 - 6 zajął Adam Czoch z klasy 6b, 2. miejsce zajęła Maja Ressel z klasy 4b.

Gratulujemy serdecznie laureatom oraz wszystkim uczniom, którzy przygotowali niesamowite prace będące dowodem wielkiego talentu.

Czytaj więcej...

Dzień Bezpiecznego Internetu

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: piątek, 22 marzec 2024 09:06

W dniu 6 marca w naszej szkole odbył się happening z ramach Ogólnoeuropejskiego Dnia Bezpiecznego Internetu. W akcji zorganizowanej przez pedagoga szkolnego Beatę Górszczyk oraz plastyczkę Monikę Wierzbicką wzięła udział cała społeczność szkolna, wspierana przez uczniów klas 7. Współpraca rówieśnicza została zwieńczona artystyczną instalacją tematyczną zwracającą uwagę na problem cyberprzemocy. Wszystkim dziękujemy za udział w akcji oraz zaangażowanie. Efekty pracy uczniów można obejrzeć w galerii zdjęć.

Czytaj więcej...

Szkolny Konkurs Recytatorski klas I - III

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: wtorek, 19 marzec 2024 11:46

W czwartek 14 marca odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie klas pierwszych, uczniowie klas drugich i uczniowie klas trzecich. Do konkursu przystąpiło 18 uczestników. Uczniowie przedstawiali własną interpretację wiersza z repertuaru dziecięcego znanych polskich poetów. Nad przebiegiem konkursu czuwały mgr Małgorzata Salamon, mgr Agnieszka Mikulec i mgr Ewa Mróz-Kmieć. Wszyscy recytatorzy zaprezentowali wspaniałe umiejętności. Poziom był wyrównany, jury w składzie: mgr Katarzyna Paciorek i mgr Elżbieta Siemieniewska-Kubiak miało bardzo trudne zadanie.

Czytaj więcej...

Małopolski Konkurs Plastyczny „Portret bliskiej mi osoby - kobiety”

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: niedziela, 10 marzec 2024 16:29

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Małopolskim Konkursie Plastycznym „Portret bliskiej mi osoby - kobiety”. Wśród laureatów znalazły się Zosia Kohmann z 6c oraz Esterka Wierzbicka z 2a, które otrzymały wyróżnienie, a Dawid Górka z 4a kwalifikację do wystawy.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!

Czytaj więcej...

Świąteczny Kiermasz Ciasteczek

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: poniedziałek, 04 marzec 2024 20:31

21 marca (czwartek) odbędzie się kiermasz ciasteczek. Wraca również „Sokowirówka dobra”. Dochód ze sprzedaży słodkości przeznaczony będzie na dofinansowanie biletów do kina dla wszystkich uczniów w ramach obchodów Święta Szkoły, natomiast „Sokowirówka dobra”, jak poprzednio, „wyciska” dla Wiktorii Wróbel, która w dalszym ciągu potrzebuje pomocy.

Serdecznie zapraszamy Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Pracowników szkoły do udziału w kiermaszu. Liczymy na Waszą dobroć i chęć pomocy.

Samorząd Szkolny i Szkolny Klub Wolontariatu

Kolejny numer gazetki „Przerwa”

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: poniedziałek, 26 luty 2024 19:02

Drodzy Siódemkowicze!

Pierwszy semestr roku szkolnego 20232024 minął bardzo szybko. Przedstawiamy Wam numer gazetki online, w którym znajdziecie wiele ciekawych materiałów, a także troszkę podsumowań i wspomnień.

Zachęcamy do czytania „Przerwy”😊 Przypominamy, że ten i egzemplarze archiwalne znajdziecie na stronie szkoły, w zakładce „Przerwa”.

Życzymy Wam udanego drugiego półrocze😊

Redakcja „Przerwy”

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 • Kategoria: Aktualności
 • Opublikowano: poniedziałek, 26 luty 2024 05:50

Dnia 26 stycznia nasza szkoła "zagrała" dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Serdecznie dziękujemy całej „siódemkowej” społeczności za udział w akcji. Jesteśmy szczególnie wdzięczni Panu Miksztalowi, tacie Filipa Miksztala z klasy 3a, który już kolejny raz zachęca nas do organizacji tego szlachetnego „koncertu”. Na pochwałę zasługują uczniowie, którzy zbierali datki i rozdawali serduszka: Filip Miksztal 3a, Oliwier Waśko 8a, Alan Herman 8c, Patryk Pancerz 8c. 

Czytaj więcej...


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.