Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 05.02.2024
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2024/2025
Spacer po szkole

Siódemka sprząta dla Sądecczyzny

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: środa, 24 kwiecień 2024 08:27

W związku z obchodami Światowego Dnia Ziemi fundacja Nowy Horyzont, we współpracy z Urzędem Miasta Nowego Sącza zorganizowała już po raz kolejny akcję ekologiczną „Sprzątamy dla Sądecczyzny”. Uczniowie klas szóstych z naszej Szkoły wraz z opiekunkami p. Bożena Rybą oraz p. Joanna Guzik przyłączyli się do realizacji projektu.

W dniu 23 kwietnia wyruszyliśmy z zapasem worków na śmieci oraz rękawiczek autobusem nr 9 na obrzeża naszego miasta, aby zrobić coś dobrego dla Ziemi. Pogoda nam sprzyjała, ponieważ był to pierwszy słoneczny i w miarę ciepły dzień od dużego czasu. Wybrane miejsce okazało się strzałem w dziesiątkę. Mieliśmy ręce pełne roboty, nikt nie próżnował a ilość śmieci przerosła nasze oczekiwania. Zostawiliśmy czysty las i przydrożne rowy. Zebrane śmieci zmieściły się w aż 17 workach, które teraz czekają na odbiór przez odpowiednie służby.


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.