obowiązuje od 08.02.2021

Międzyszkolny konkurs fotograficzny dla rodziców „Moje ukochane miasto Nowy Sącz”

• Opublikowano: piątek, 02 listopad 2018 11:47

23 października 2018 r. w Sądeckiej Bibliotece Publicznej miało miejsce otwarcie wystawy prac, które wzięły udział w międzyszkolnym konkursie fotograficznym dla rodziców „Moje ukochane miasto Nowy Sącz” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 20, pod honorowym patronatem Urzędu Miasta Nowego Sącza. Koordynatorem w naszej szkole była pani Aneta Liber-Dębicka. Konkurs wpisuje się w obchody jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości i stanowi część Turnieju Szkół 2018. W trakcie wernisażu ogłoszono wyniki rywalizacji i wręczono nagrody.

W konkursie wzięło udział 31 osób z 14 sądeckich szkół, które nadesłały ponad 120 prac będących wyrazem nadziei, marzeń i tęsknot związanych z Nowym Sączem. Jury w składzie: Janusz Wańczyk, Agnieszka Michalik, Łukasz Połomski, Paweł Paciorek, Paweł Spicha i ks. Maciej Górak podjęło decyzję o przyznaniu nagród i wyróżnień.

Pani Anna Bocheńska - rodzic z naszej szkoły - zdobyła wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

piątek, 30.04.2021 r.
| Dzień wolny