Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 27.02.2023
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2023/2024
Spacer po szkole

Cykliści siódemki witają jesień!

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: niedziela, 09 październik 2022 17:06

W piękny jesienny i słoneczny piątek 7 października br. uczniowie klasy 6B wraz z wychowawcą i opiekunami wybrali się na wycieczkę rowerową do Starego Sącza. Rowerzyści jechali trasą EuroVelo 11, po drodze zwiedzając atrakcyjne turystycznie miejsca: Bobrowisko, Leśne Molo, czyli ścieżkę w koronie drzew docierając do Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II w Starym Sączu. 

Gdy dotarli do celu mieli okazję zmierzyć się w rowerowych konkurencjach m.in.: wyścig kolarski, czy wyścig żółwia. Na koniec czekał na nich poczęstunek. Była to też okazja, by zwiedzić znajdujące się tam Muzeum Jana Pawła II oraz Ołtarz papieski. W dobrych humorach wyruszyliśmy w drogę powrotną, pokonując łącznie ponad 30km.

Gdy przejażdżka dobiegła końca, wszyscy byli zmęczeni, ale zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia. Zapewne wykorzystają je podczas następnych wojaży rowerowych.

Paweł Tarko

Dostępna szkoła

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.