obowiązuje od 08.02.2021

Konkurs plastyczny dla klas I-III dotyczący tematyki zdrowego odżywiania

• Opublikowano: poniedziałek, 29 marzec 2021 13:03

W marcu odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny dla klas I-III dotyczący tematyki zdrowego odżywiania, a zwłaszcza spożywania większej ilości warzyw i owoców. Nasi uczniowie uczestniczą w programie „Program dla szkół”. Otrzymują owoce, warzywa, soki oraz mleko przez cały rok szkolny. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej reklamującej i zachęcającej oglądających do zdrowego odżywiania.  Jury pod kierunkiem pani dyrektor Renaty Komurkiewicz wyłoniło  prace, które zostały nagrodzone.

Nagrody:

• I miejsce: klasa 2b,
  • II miejsce: klasa 1b,
  • III miejsce: klasa 1a i klasa 1c.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.  Za wszystkie prace  serdecznie dziękujemy, a laureatom gratulujemy! Dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone po powrocie do szkoły.

I miejsce - klasa 2b

sam 8137