Sadzenie krokusów z Panem Prezydentem

• Opublikowano: niedziela, 20 październik 2019 11:01

Uczniowie klas trzecich szkół podstawowych z Nowego Sącza (przygotowujący się do I Komunii Świętej) otrzymali zaproszenie od Pana Prezydenta Ludomira Handzla do wspólnego sadzenia cebulek białych kwiatów, które zakwitną na wiosnę przyszłego roku.

15 października br. o godz. 10:30  przy ruinach sądeckiego zamku klasa III A wraz z wychowawczynią Małgorzatą Salamon reprezentowała klasy trzecie  naszej szkoły i uczestniczyła w akcji sadzenia krokusów zainicjowanej przez Pana Prezydenta Miasta Nowego Sącza. Na skarpie znajdującej się pod Basztą Kowalską zostało wyznaczone specjalne miejsce w kształcie serca z przygotowanymi wcześniej otworami, w które dzieci wsadzały cebulki krokusów. Każde dziecko posadziło własnego krokusa, a na koniec czekał na nich słodki poczęstunek oraz uścisk ręki prezydenta. Akcja była bardzo udana, humory i pogoda dopisały.