Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 27.02.2023
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2023/2024
Spacer po szkole

Andrzejki

  • Kategoria: Samorząd Uczniowski
  • Opublikowano: wtorek, 14 grudzień 2021 19:59

Dnia 4 grudnia 2021r. w naszej szkole odbyły się Andrzejki. Ze względu na panujący obecnie wirus SARS-CoV-2 zabawa nie mogła odbyć się w standardowy sposób, więc zamiast dyskoteki, Samorząd Szkolny zdecydował się na coś innego, ale równie ciekawego jak zabawy w poprzednich latach.

Tegoroczne wydarzenie miało miejsce na sali gimnastycznej B, gdzie klasy od 4-8 w wyznaczonych godzinach, mogły na przygotowanych wcześniej (przez chętne klasy) stanowiskach, bawić się w wróżby. Podczas andrzejek mogliśmy zobaczyć przeróżne przepowiednie. Gdy jedni losowali imię swojej przyszłej drugiej połówki, drudzy dowiadywali się o zawodzie, który będą pełnić. Na naszej szkolnej imprezie nie zabrakło również muzyki oraz tańców, a wszystko odbywało się oczywiście zgodnie z panującymi obostrzeniami, tak żebyśmy wszyscy byli bezpieczni I uchowali się jak najdalej od zakażenia.

Myślę, że wszyscy spędziliśmy wspaniale czas. W imieniu uczniów, chciałabym podziękować każdemu, kto spędził czas nad przygotowaniem andrzejek, a szczególnie samorządowi uczniowskiemu, który mimo przeszkód nadal organizuje tak kreatywne akcje jak ta.

Fotografia/nagrania: Zuzanna Steindel i Olga Potoczek (8A)

Zuzanna Steindel, kl. 8A

Dostępna szkoła

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.