II Szkolny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej dla klas piątych

• Opublikowano: wtorek, 08 maj 2018 18:17

W kwietniu br. odbyła się II edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej dla klas piątych.

Celem konkursu było: popularyzowanie wiedzy przyrodniczej, zainteresowanie uczniów pięknem świata przyrody, zachęcenie do samodzielnego zdobywania i pogłębiania wiedzy, rozwijanie zainteresowań, stwarzanie możliwości współzawodnictwa.

Zgodnie z regulaminem konkurs przebiegał w dwóch etapach. W pierwszym etapie wzięło udział 28 uczniów z klasy 5A, 5B, 5D, 5E. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 22 uczniów.

Ostateczne wyniki:

I miejsce – Szymon Sobczyk kl. 5E, 48p. (100%)

II miejsce – Oliwia Cempa i Emilia Gołąb kl. 5B, 46p. (95,8%)

III miejsce – Karolina Kowal kl. 5B, 45p. (93,3%)

Laureaci otrzymają ocenę celującą na koniec roku szkolnego oraz pamiątkową nagrodę książkową.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców!