Konkurs na najpiękniejszą kukiełkę z warzyw i owoców

• Opublikowano: poniedziałek, 27 marzec 2017 11:44

W ramach realizacji zadań programu „Trzymaj formę” i profilaktyki palenia tytoniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na Najpiękniejszą Kukiełkę Owocowo-Warzywną zorganizowanym przez p. Annę Wojtylak i p. Agatę Rzońcę – opiekunkę samorządu szkolnego. Dzieci przekonały się, że warzywa i owoce mogą dostarczyć oprócz witamin - doskonałej zabawy. Dzięki staraniu uczniów i rodziców powstały przepiękne, „zdrowe” kukiełki. Komisja oceniająca miała bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace konkursowe były bardzo oryginalne.

Nagrodzeni zostali:

1. Michał Tuczyński - kl. 3e
  2. Nikola Ruman - kl. 2e
  3. Maciej Fałowski - kl. 1b

Uczniowie klas, które wzięły udział w konkursie otrzymali słodką niespodziankę za zaangażowanie i wkład pracy w wykonane stworki warzywno-owocowe.