obowiązuje od 05.10.2020
Rekrutacja 2020/2021
EduSiódemka

Sukcesy uczniów na najwyższym szczeblu!

• Kategoria: Olimpiady i konkursy
  • Opublikowano: poniedziałek, 22 czerwiec 2020 04:55

Z przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie odnieśli znaczące sukcesy w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Iwona Kucia kl. 8a uzyskała tytuł laureata Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

Tytuł finalisty uzyskali:

• Olga Jermakowicz kl. 8e i Bartosz Turczyński  kl. 8a – Małopolski Konkurs Matematyczny,
  • Aleksandra Herman kl. 7d i Antoni Chwastek kl. 8a – Małopolski Konkurs Języka Angielskiego,
  • Antoni Chwastek kl. 8a i Karol Antkiewicz kl. 6e – Małopolski Konkurs Geograficzny,
  • Antoni Chwastek kl. 8a – Małopolski Konkurs Historyczny,
  • Antoni Chwastek kl. 8a i Tomasz Fiut 7a – Tematyczny Konkurs Informatyczny „Od algorytmu do programu”.

Gratulujemy!!!

środa, 11.11.2020 r.