Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
Podział godzin od 28.01.2019
Dziennik elektroniczny
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2019/2020
Oddział dwujęzyczny
Szkoła ponadpodstawowa

Osiągnięcia uczniów klas I – III w roku szkolnym 2018/2019

  • Kategoria: Olimpiady i konkursy
  • Opublikowano: wtorek, 18 czerwiec 2019 19:22
Klasa 1a

Joanna Czechowska – I miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek klas I
Gabriela Rosińska – II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim Klas I
Maja Kocoń – II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej 

Klasa 1c

Karolina Michalik – Szkolny konkurs Kolęd i Pastorałek-wyróżnienie
Emma Mirek-Fecko – I m-ce  Szkolny Konkurs Recytatorski kl.I
Michał Kubacki – 5. lokata wyróżnienie  /Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur/ jedyny pierwszoklasista wśród startujących drugoklasistów.
Grupa uczniów reprezentowała SP7 w Międzyszkolnym Konkursie twórczości J. Tuwima z inscenizacją utworu „Rzepka” - wyróżnienie

Klasa 2a

Paulina Dominik – wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” - klasy II
Olga Kwiecień – III miejsce Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, III miejsce Szkolny Konkurs Recytatorski klas II
Dominika Macałka – III miejsce Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Maja Myszkowska – III miejsce Szkolny Konkurs Plastyczny „Owoce i warzywa”
Julita Stec – I miejsce Szkolny Konkurs Plastyczny „Owoce i warzywa”
Nadia Wasilewska – II miejsce Szkolny Konkurs Recytatorski klas II

Klasa 2c

Bartosz Małota – I miejsce Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
Zuzanna Kozioł – II miejsce Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Jakub Bączek i Bartosz Małota – wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” - klasy II

Klasa 2d

Jan Nowak – Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
Maria Jawor – II miejsce w XIX Międzyszkolnym Festiwalu Młodych Talentów 
Agnieszka Ruchała – I miejsce w Konkursie recytatorskim klas II
Lena Porębska, Maja Porębska i Katarzyna Potok – wyróżnienie w Konkursie Kolęd i Pastorałek klas I-III

Klasa 3a

Maja Mikulska – Konkurs recytatorski - wyróżnienie, Konkurs Niepodległości - wyróżnienie, III miejsce w Mistrzostwach Nowego Sącza kl. III w pływaniu
Julka Wysowska – Konkurs Recytatorski - III miejsce, Konkurs Niepodległości - II miejsce
Magda Gargula – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
Oliwier Karabin-Grindel – III miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym
Lena Iljuczionek – IV miejsce w szkolnym konkursie matematycznym
Zosia Cebula – II miejsce w szkolnym konkursie poezji dziecięcej
Adrian Bołoz – II miejsce w szkole w konkursie sportowym(biegi)
Krzysztof Szczecina – IV miejsce w szkole w konkursie sportowym
Oliwier Waśko – konkurs sportowy - IV miejsce w szkole (biegi), a 3. miejsce w Nowym Sączu.

Klasa 3b

Milena Olszanecka – wyróżnienie Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej, wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy klas 3 (SP 21) - kategoria plastyczna
Julia Stanek – II miejsce Szkolny Konkurs Recytatorski klas 3
Nadia Tuczyńska – I miejsce Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek - kategoria klas 2-3
Lilla Komurkiewicz i Magdalena Sromek – wyróżnienie Szkolny Konkurs Ortograficzny klas 3
Patryk Franczyk – I miejsce Szkolny Konkurs Matematyczny klas 3
Julia Stanek i Martyna Matras - II miejsce Międzyszkolny Festiwal Młodych Talentów (SP 9) - kategoria zespół taneczny
Dominika Bojnarowska – III miejsce Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy klas 3 (SP 21) - kategoria wiedzy
Kordian Górka – wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” - kategoria Maluch klasy 3

Klasa 3c

Amelia Trojan – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas 3 organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2, II miejsce Szkolny Konkurs Ortograficzny klas III, II miejsce Konkurs Kolęd i Pastorałek
Michał Koprowski – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim, I miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim, wyróżnienie w Konkursie Poezji Patriotycznej
Paweł Klisiewicz – II miejsce Szkolny Konkurs Matematyczny klas 3
Jan Kałużny – III miejsce  Szkolny Konkurs Matematyczny klas 3
Zuzanna Musiał – II miejsce Konkurs Kolęd i Pastorałek, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”, III miejsce w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym klas 3, III miejsce w XIX Międzyszkolnym Festiwalu Młodych Talentów dla uczniów klas I- III
Sarah Malik – II miejsce w Konkursie Plastycznym- Kartka wielkanocna
Nick Pawłowski – I miejsce w zawodach narciarskich w Cieniawie

Kalendarz

wtorek, 23.07.2019 r.
| Wakacje :)
środa, 24.07.2019 r.
| Wakacje :)
czwartek, 25.07.2019 r.
| Wakacje :)
piątek, 26.07.2019 r.
| Wakacje :)
sobota, 27.07.2019 r.
| Wakacje :)
niedziela, 28.07.2019 r.
| Wakacje :)
poniedziałek, 29.07.2019 r.
| Wakacje :)
wtorek, 30.07.2019 r.
| Wakacje :)
środa, 31.07.2019 r.
| Wakacje :)
czwartek, 01.08.2019 r.
| Wakacje :)
piątek, 02.08.2019 r.
| Wakacje :)
sobota, 03.08.2019 r.
| Wakacje :)
niedziela, 04.08.2019 r.
| Wakacje :)
poniedziałek, 05.08.2019 r.
| Wakacje :)
wtorek, 06.08.2019 r.
| Wakacje :)

Certyfikaty

Jak zalogować się do e-dziennika


Rusza rekrutacja do projektu konkursowego „Małopolskie Talenty – Szkoła Podstawowa – Powiat ...
O egzaminie Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ...

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

 Królowej Jadwigi 29, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-38-69
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.gim3ns.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.