Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
Podział godzin od 11.09.2017
Dziennik elektroniczny
Zajęcia pozalekcyjne
Oddziały Gimnazjalne

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017

  • Kategoria: Z życia szkoły
  • Opublikowano: niedziela, 06, listopad 2016 18:45

Poniedziałek

Prowadzący Rodzaj zajęc Godzina Sala
Stanisława Chlipała Koło polonistyczne 15:55 - 16:40 23
Joanna Długosz Koło religijne 15:55 - 16:40 3
Alicja Dyrek Zajęcia wyrównawcze 16:40 - 17:25 17
Anna Gnutek Zajęcia wyrównawcze 10:35 - 11:20 25
Iwona Gościej Koło przyrodnicze 13:25 - 14:10 D
Elżbieta Guziec Zajęcia wyrównawcze 11:25 - 12:10 25
Małgorzata Janisz Zajęcia wyrównawcze 13:25 - 14:10 25
Piotr Kaleta Zajęcia świetlicowe 12:25 - 13:10 Świetlica
Beata Lorek Zajęcia teatralne 15:05 - 15:50 5
Marta Marcinowska Zajęcia wyrównawcze 8:50 - 9:35 11
Katarzyna Matykiewicz-Mleczko Zajęcia wyrównawcze 11:25 - 12:10 14
Ewa Mróz-Kmieć Zajęcia wyrównawcze 11:25 - 12:10 26
Bożena Ryba Koło turystyczne 13:25 - 14:10 10
Małgorzata Salamon Zajęcia wyrównawcze 12:25 - 13:10 14

 

Wtorek

Prowadzący Rodzaj zajęc Godzina Sala
Renata Byrczek Zajęcia wyrównawcze 9:40 - 10:25 D
Stanisława Chlipała Zajęcia wyrównawcze 8:50 - 9:40 26
Kamila Cichorczyk Koło j. angielskiego 13:25 - 15:00 26
Małgorzata Czerny-Ostrowska cia wyrównawcze 11:25 - 12:10 14
Joanna Długosz Koło religijne 8:50 - 9:40 C
Alicja Dyrek Koło j. angielskiego 10:35 - 11:20 D
Jadwiga Fiut Zajęcia muzyczne 14:15 - 15:00 6
Wiesława Górka Zajęcia wyrównawcze 8:00 - 8:45 22
Elzbieta Guziec Zajęcia teatralne 15:55 - 16:40 13
EwaJurkiewicz-Waśko Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 14:15 - 15:00 24
Anna Kmiecik Zajęcia plastyczne 13:25 - 14:10 14
Anna Kmiecik Kółko plastyczne 15:05 - 15:50 9
Aneta Liber-Dębicka Zajęcia wyrównawcze 11:25 - 12:10 25
Aneta Liber-Dębicka Kółko muzyczno-teatralne 15:55 - 16:40 4
Jolanta Łabuda Warsztaty teatralne 14:15 - 15:00 14
Katarzyna Łopatka Zajęcia logopedyczne 12:25 - 13:10 25
Katarzyna Łopatka Koło j. angielskiego 13:25 - 14:10 5
Marta Marcinowska Zajęcia wyrównawcze 15:55 - 16:40 2
Agnieszka Mikulec Koło ortograficzne 12:25 - 13:10 14
Marta Ryżak Koło religijne 12:25 - 13:10 26
Agata Rzońca Koło matematyczne 14:15 - 15:00 21
Elżbieta Siemieniewska-Kubiak Zajęcia czytelnicze 8:00 - 8:45 Świetlica
Paweł Tarko Koło informatyczne 14:15 - 15:50 C
Anna Wojtylak Zajęcia wyrównawcze 10:35 - 11:20 26

 

Środa

Prowadzący Rodzaj zajęc Godzina Sala
Barbara Cisowska Zajęcia wyrównawcze
Koło matematyczne
14:15 - 15:00 20
Anna Gnutek Zajęcia teatralne 15:55 - 16:40 13
Wiesława Górka Koło matematyczne 11:25 - 12:10 14
Ewa Janczak Zajęcia wyrównawcze 12:25 - 13:10 14
Małgorzata Janisz Koło polonistyczne 10:35 - 11:20 25
Piotr Kaleta Zajęcia świetlicowe 14:15 - 15:00 Świetlica
Katarzyna Matykiewicz-Mleczko Zajęcia wyrównawcze 11:25 - 12:10 25
Lucyna Mirek Zajęcia czytelnicze 8:00 - 8:45 Świetlica
Iwona Pruszyńska-Haluch Zajęcia wyrównawcze 12:25 - 13:10 D
Bożena Ryba Koło przyrodnicze 7:10 - 7:55 9
Marzena Sommer Koło j. angielskiego 8:00 - 8:45 26
Anna Wojtylak Zajęcia wyrównawcze 11:25 - 12:10 26

 

Czwartek

Prowadzący Rodzaj zajęc Godzina Sala
Barbara Cisowska Zajęcia wyrównawcze
Koło matematyczne
13:25 - 14:10 20
Małgorzata Czerny-Ostrowska Zajęcia wyrównawcze 12:25 - 13:10 D
Elżbieta Kmieć-Strzelec SKS piłka siatkowa 16:40 A
Marzena Legutko Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 9:40 - 10:25 14
Dorota Leszczyńska Zajęcia wyrównawcze 13:25 - 14:10 26
Dorota Leszczyńska Koło j.angielskiego 14:15 - 15:00 16
Beata Lorek Zajęcia wyrównawcze 15:55 - 16:40 5
Jolanta Łabuda Warsztaty teatralne 13:25 - 14:10 14
Elżbieta Maliszewska SKS 16:40 A
Agnieszka Mikulec Zajęcia wyrównawcze 11:25 - 12:10 14
Elżbieta Rosiek Koło historyczne 14:15 - 15:50 17
Małgorzata Salamon Zajęcia wyrównawcze 12:25 - 13:10 26
Agnieszka Wąsowicz Zajęcia wyrównawcze 1:35 - 11:20 11

 

Piątek

Prowadzący Rodzaj zajęc Godzina Sala
Renata Byrczek Zajęcia wyrównawcze 8:50 - 9:35 11
Jadwiga Fiut Chór szkolny 14:15 - 15:00 6
Iwona Gościej Koło przyrodnicze 8:00 - 8:45 9
Ewa Jurkiewicz-Waśko Koło polonistyczne 10:35 - 11:20 26
Marzena Legutko Zajęcia wyrównawcze 10:35 - 11:20 25
Ewa Mróz-Kmieć Zajęcia wyrównawcze 11:25 - 12:10 25
Marek Pawłowski Koło plastyczne 12:25 - 14:10 17
Jarosław Piszcz SKS chłopcy 15:55 - 17:30 A
Iwona Pruszyńska- Haluch Zajęcia wyrównawcze 10:35 - 11:20 14
Marta Ryżak Koło religijne 9:40 - 10:25 25
Agata Rzońca Zajęcia wyrównawcze 9:40 - 10:25 26
Agnieszka Wąsowicz Zajęcia wyrównawcze 8:00 - 8:45 23

Kalendarz

wtorek, 24.10.2017 r.
Zorganizowanie wyborów do SU
środa, 25.10.2017 r.
Spotkanie z podróżnikiem „Japonia”
środa, 25.10.2017 r.
Dzień otwarty
piątek, 27.10.2017 r.
Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Certyfikaty

Jak zalogować się do e-dziennika

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Oddziały gimnazjalne

 Królowej Jadwigi 29, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-38-69
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.gim3ns.pl