Mistrzostwa Nowego Sącza w Piłce Ręcznej chłopców

• Kategoria: Sport
  • Opublikowano: piątek, 21 kwiecień 2023 08:18

W dniu 20-04-2023 odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Piłce Ręcznej. Naszą szkołę reprezentowali: Roman Maciej (kapitan), Szczepaniak Adam (bramkarz), Haczek Stanisław, Burdek Jakub, Ćwikiel Marcel, Ruchała Aleksander, Małota Bartosz, Bocheński Igor, Sabino Mario, Janus Filip, Szczygieł Rafał, Szczecina Oskar, Apriasz Hubert, Synowiec Jakub.

Reprezentacja ZSP5 zajęła II miejsce przegrywając w finale w rzutach karnych.