Złote sztafety!

• Kategoria: Sport
  • Opublikowano: poniedziałek, 17 luty 2020 20:12

10 stycznia na pływalni MOSiR odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Sztafety dziewcząt i chłopców zajęły zaszczytne 1. miejsce!

Skład drużyny dziewcząt: Anna Antkiewicz, Aleksandra Dziubanowska, Emma Garuti, Zuzanna Liber, Wiktoria Olchawa, Julia Pacholarz.

Skład drużyny chłopców: Bartosz Mółka, Konrad Górka, Szymon Połomski, Michał Puchała, Bartłomiej Roman, Tomasz Fiut.

Tego samego dnia odbyły się również zawody o Mistrzostwo Nowego Sącza w pływaniu indywidualnym. Rywalizowano w 4 stylach na dystansie 50m:

• Julia Pacholarz zajęła 2. miejsce w stylu dowolnym,
  • Anna Antkiewicz zajęła 2. miejsce w stylu motylkowym,
  • Emma Garuti zajęła 3. miejsce w stylu motylkowym,
  • Bartosz Mółka zajął 1. miejsce w stylu grzbietowym.

Gratulujemy naszym pływakom i życzymy sukcesów na zawodach wojewódzkich w Myślenicach.