Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 17.02.2020
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2020/2021
EduSiódemka

Sukces Szachistów Siódemki na Indywidualnych Mistrzostwach Nowego Sącza

  • Kategoria: Sport
  • Opublikowano: wtorek, 14 styczeń 2020 22:15

W turnieju pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza  po podsumowaniu wyników okazało się, jak imponujące wyniki osiągnęli uczniowie z SP7 w Nowym Sączu. W większości kategorii wiekowych nasi uczniowie zajęli miejsca na podium. Składamy serdeczne gratulacje wszystkim zawodnikom i ich trenerom.

Największym sukcesem w tym turnieju może pochwalić się Karol Antkiewicz - uczeń klasy 6e, który nie tylko zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej /klasy 4-6/, ale zwyciężył również w ogólnej klasyfikacji wszystkich uczestników turnieju, pokonując zawodników z kategorii wiekowej do lat 18. Karol sprawił nam wszystkim i sobie również wielką frajdę, pokonując zawodników znacznie starszych od siebie.

Świetnie grała cała nasza ekipa. W I grupie /kl. 1-3/ w kategorii chłopców - Stasiu Haczek nie miał sobie równych i był najlepszy zajmując I miejsce. W tej samej grupie, ale w kategorii dziewcząt III miejsce zajęła Milena Kmak.

W grupie II /kl. 4-6/ w kategorii dziewcząt Emilka Augustyn zajęła 4. miejsce, a w kategorii chłopców Bartosz Basiaga był 8.

Wielką radość sprawili nam również zawodnicy startujący w grupie III / kl. 7-8/. Zawodnicy z tej grupy wiekowej od wielu lat, swoimi startami przynoszą chlubę trenerom i naszej szkole. Kinga Gruca zajęła I miejsce w kategorii dziewcząt, Kacper Kmak był II w kategorii chłopców. W tej samej grupie dziewcząt - Wiktoria Kopacz i Ola Ortyńska zajęły kolejno III i IV miejsce. Mateusz Ferenc w grupie chłopców zajął V miejsce.

Jesteśmy bardzo dumni ze startu i wyników wszystkich naszych zawodników.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

Nagrody wręczył Pan Andrzej Góra - Dyrektor Zespołu Szkół Samochodowych.

Opiekun drużyny: Elżbieta Maliszewska

Organizatorzy:

  • Szkolny Związek Sportowy – Grażyna Cempa Pulit
  • Związek Szachowy w Nowym Sączu – Piotr Widła
  • Zespół Szkół Samochodowych,  nauczyciele WF

Kalendarz

czwartek, 09.04.2020 r.
| Wielki Czwartek
piątek, 10.04.2020 r.
| Wielki Piątek
sobota, 11.04.2020 r.
| Wielka Sobota
niedziela, 12.04.2020 r.
| Wielkanoc
poniedziałek, 13.04.2020 r.
| Poniedziałek Wielkanocny
wtorek, 14.04.2020 r.
| Dzień wolny
wtorek, 21.04.2020 r.
9:00 | Egzamin ósmoklasisty - język polski
środa, 22.04.2020 r.
9:00 | Egzamin ósmoklasisty - matematyka
czwartek, 23.04.2020 r.
9:00 | Egzamin ósmoklasisty - język angielski

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Rusza rekrutacja do projektu konkursowego „Małopolskie Talenty – Szkoła Podstawowa – Powiat ...
O egzaminie Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ...

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.