Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
Podział godzin od 11.09.2017
Dziennik elektroniczny
Konkursy przedmiotowe
Oddziały Gimnazjalne

Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2017/2018

  • Kategoria: Z życia szkoły
  • Opublikowano: poniedziałek, 23, październik 2017 18:46

Konkursy przedmiotowe dla uczniów klas I - III w roku szkolnym 2017/2018

Osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie konkursu w szkole Nazwa konkursu Typ konkursu, zasięg Termin konkursu
Małgorzata Salamon Konkurs recytatorski kl. I międzyszkolny, SP18 marzec
Katarzyna Matykiewicz-Mleczko Konkurs plastyczno-literacki „Zdrowe odżywianie” kl. I-III szkolny maj
Katarzyna Matykiewicz-Mleczko Międzyklasowy festiwal piosenki szkolny  
Marta Marcinowska Konkurs plastyczny „Jesień wokół nas” kl. I szkolny październik
Marta Marcinowska Międzyszkolny Festiwal Młodych Talentów międzyszkolny, SP9 marzec
Anna Gnutek Konkurs kolęd i pastorałek szkolny grudzień
Anna Gnutek Konkurs recytatorski - poezja J. Tuwima międzyszkolny, SP11 styczeń
Ewa Mróz-Kmieć Konkurs recytatorski kl. II międzyszkolny marzec/ kwiecień
Aneta Liber-Dębicka Konkurs kaligrafia dla kl. II międzyszkolny maj/ czerwiec
Elżbieta Guziec Konkurs kolęd i pastorałek szkolny grudzień/ styczeń
Agnieszka Mikulec Konkurs recytatorski kl. III międzyszkolny marzec
Marzena Legutko Konkurs ortograficzny kl. III międzyszkolny maj
Małgorzata Czerny-Ostrowska Konkurs plastyczny kl. III „Maska karnawałowa” szkolny styczeń
Iwona Pruszyńska-Haluch Międzyszkolny konkurs „Mój region” międzyszkolny luty/ marzec
Anna Wojtylak Międzyklasowy festiwal piosenki szkolny marzec
Renata Byrczek Kangur Matematyczny „Żaczek”, „Maluch” kl. II-III międzynarodowy marzec
Nauczyciele języka angielskiego Konkurs j. angielskiego kl. II-III szkolny czerwiec
Nauczyciele wychowania fizycznego Święto Sportu szkolny czerwiec

 

Konkursy przedmiotowe dla uczniów klas IV - VII w roku szkolnym 2017/2018

Osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie konkursu w szkole Nazwa konkursu Typ konkursu, zasięg Termin konkursu
Katecheci Ogólnopolska Olimpiada wiedzy o św. Maksymilianie ogólnopolski październik
Piotr Kaleta
ks. Stanisław Juruś
Małopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej małopolski I semestr
Katecheci Konkurs Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi” małopolski październik/
listopad
Joanna Długosz Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej międzyszkolny maj
Katecheci Międzyszkolny Konkurs Biblijny międzyszkolny maj
Iwona Gościej Szkolny Konkurs Przyrodniczy szkolny maj
Bożena Ryba „Trzymaj formę - należycie smakuj życie” klasy V szkolny maj

Bożena Ryba
Anita Aleksander-Basiaga

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „Popradzki Park Krajobrazowy” międzyszkolny październik
Bożena Ryba Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Krajobrazy Nowego Sącz” międzyszkolny maj
Wiesława Górka Małopolski Konkurs Matematyczny etap szkolny listopad
Renata Byrczek Kangur Matematyczny międzynarodowy marzec
Barbara Cisowska
Agata Rzońca
Szkolny Konkurs Matematyczny „Szalone Liczby” szkolny II semestr
Agata Rzońca Olimpiada Wiedzy Archimedes Matematyka - Plus ogólnopolski listopad
Ewa Jurkiewicz-Waśko Życie i twórczość Adama Mickiewicza międzyszkolny marzec
Ewa Jurkiewicz-Waśko „Piękna jest ojczysta mowa” – konkurs językowo- ortograficzny szkolny luty
Małgorzata Janisz Małopolski Konkurs Humanistyczny małopolski I semestr
Ewa Jurkiewicz-Waśko
Stanisława Chlipała
Szkolny konkurs ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii szkolny kwiecień
Agnieszka Wąsowicz Konkurs Recytatorski poezji A. Mickiewicza międzyszkolny I semestr
Agnieszka Wąsowicz Konkurs literacki dla młodzieży „Pióro Splotu” międzyszkolny II semestr
Jolanta Łabuda Konkurs „Literacka Hulajnoga” międzyszkolny II semestr
Alicja Dyrek Małopolski Konkurs Języka Angielskiego małopolski listopad
Marzena Sommer Konkurs „Na 6” klasy VI szkolny maj/ czerwiec
Katarzyna Górka Konkurs „Na 6” klasy VII szkolny maj/ czerwiec
Alicja Dyrek Konkurs „Na 6” klasy IV szkolny maj/ czerwiec
Kamila Cichorczyk Konkurs „Na 6” klasy V szkolny maj/ czerwiec
Dorota Leszczyńska
Alicja Dyrek
Jadwiga Fiut
Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „Let’s sing a song” międzyszkolny kwiecień/ maj
Kamila Cichorczyk Konkurs Języka Angielskiego „EDI” ogólnopolski II semestr
Elżbieta Rosiek Konkurs „Na 6” klasy V-VII rejonowy II semestr
Paweł Tarko VI Międzyszkolny Konkurs Informatyczny międzyszkolny, KSP 28 listopada
odwołany
Paweł Tarko XI Konkurs Informatyczny Bóbr międzynarodowy 15 listopada
Paweł Tarko VI Szkolny Konkurs Wiedzy Informatycznej szkolny marzec
Paweł Tarko Międzynarodowy Konkurs Programistyczny „Baltie 2018” międzynarodowy maj
Ewa Janczak Konkurs szopek bożonarodzeniowych międzyszkolny grudzień
Ewa Janczak Anioł międzyszkolny grudzień
Ewa Janczak Pod skrzydłami anioła międzyszkolny grudzień
Ewa Janczak Moje miasto, moja miłość międzyszkolny II semestr
Anna Kmiecik Moja Przygoda w muzeum europejski II semestr
Jadwiga Fiut Konkurs Piosenki Patriotycznej międzyszkolny listopad
Jadwiga Fiut Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek międzyszkolny styczeń
Nauczyciele wychowania fizycznego Święto Sportu szkolny czerwiec
Jarosław Piszcz Turniej tenisa stołowego szkolny luty
Elżbieta Strzelec
Elżbieta Maliszewska
Turniej piłki siatkowej szkolny styczeń
Jarosław Piszcz Turniej piłki nożnej szkolny II semestr
Adam Strzelec Turniej koszykówki szkolny kwiecień
Nauczyciele wychowania fizycznego Narciarskie zawody szkolne szkolny luty

Kalendarz

czwartek, 14.12.2017 r.
Dzień otwarty
piątek, 15.12.2017 r.
Konkurs nt. uzależnień pt. „Bądź przezorny 2017”
czwartek, 21.12.2017 r.
Spotkanie opłatkowe pracowników szkoły
piątek, 22.12.2017 r.
Uroczysta akademia z okazji Bożego Narodzenia
sobota, 23.12.2017 r.
Zimowa przerwa świąteczna
niedziela, 24.12.2017 r.
Wigilia
poniedziałek, 25.12.2017 r.
Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia
wtorek, 26.12.2017 r.
Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia
środa, 27.12.2017 r.
Zimowa przerwa świąteczna
czwartek, 28.12.2017 r.
Zimowa przerwa świąteczna

Certyfikaty

Jak zalogować się do e-dziennika


Rusza rekrutacja do projektu konkursowego „Małopolskie Talenty – Szkoła Podstawowa – Powiat ...

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

 Królowej Jadwigi 29, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-38-69
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.gim3ns.pl