Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 17.02.2020
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2020/2021
EduSiódemka

Kalendarz wydarzeń

luty,
2019
luty 2019
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
28 29 30 31 1 Friday, 1 February 2019 2 Saturday, 2 February 2019 3 Sunday, 3 February 2019
4 Monday, 4 February 2019 5 Tuesday, 5 February 2019 6 Wednesday, 6 February 2019 7 Thursday, 7 February 2019 8 Friday, 8 February 2019 9 Saturday, 9 February 2019 10 Sunday, 10 February 2019
11 Monday, 11 February 2019 12 Tuesday, 12 February 2019 13 Wednesday, 13 February 2019 14 Thursday, 14 February 2019 15 Friday, 15 February 2019 16 Saturday, 16 February 2019 17 Sunday, 17 February 2019
18 Monday, 18 February 2019 19 Tuesday, 19 February 2019 20 Wednesday, 20 February 2019 21 Thursday, 21 February 2019 22 Friday, 22 February 2019 23 Saturday, 23 February 2019 24 Sunday, 24 February 2019
25 Monday, 25 February 2019 26 Tuesday, 26 February 2019 27 Wednesday, 27 February 2019 28 Thursday, 28 February 2019 1 2 3

Kalendarz

piątek, 07.08.2020 r.
| Wakacje :)
sobota, 08.08.2020 r.
| Wakacje :)
niedziela, 09.08.2020 r.
| Wakacje :)
poniedziałek, 10.08.2020 r.
| Wakacje :)
wtorek, 11.08.2020 r.
| Wakacje :)
środa, 12.08.2020 r.
| Wakacje :)
czwartek, 13.08.2020 r.
| Wakacje :)
piątek, 14.08.2020 r.
| Wakacje :)
sobota, 15.08.2020 r.
| Wakacje :)
niedziela, 16.08.2020 r.
| Wakacje :)
poniedziałek, 17.08.2020 r.
| Wakacje :)
wtorek, 18.08.2020 r.
| Wakacje :)
środa, 19.08.2020 r.
| Wakacje :)
czwartek, 20.08.2020 r.
| Wakacje :)
piątek, 21.08.2020 r.
| Wakacje :)

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


O egzaminie Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ...

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.