obowiązuje od 08.02.2021

Akcja edukacyjna - oczyszczacze powietrza

• Opublikowano: poniedziałek, 05 listopad 2018 18:46

W ramach akcji edukacyjnej dotyczącej dbania o środowisko, w oddziałach przedszkolnych przeprowadzono cykl zajęć o przyczynach zanieczyszczenia powietrza oraz sposobów jego oczyszczania i ochrony. Podczas uroczystego podsumowania  projektu, które odbyło się 11 października  2018 r. przedszkolaki zaprezentowały tematyczne przedstawienie „Pospieszmy na ratunek”.

Ogłoszono również wyniki konkursu plastyczno-literackiego. Wszystkie prace biorące udział w konkursie były na wysokim poziomie, dlatego też nagrodzono każdego uczestnika. Grupy wzbogaciły się o oczyszczacz powietrza, który został ufundowany przez Małopolski Urząd Marszałkowski.

piątek, 30.04.2021 r.
| Dzień wolny