Rajd klas siódmych

• Opublikowano: poniedziałek, 16 październik 2017 21:55

Dnia 18 września 2017 roku odbył się rajd klas 7 na Przehybę. Od samego rana wszyscy byliśmy podekscytowani wycieczką. Jazda autokarem nie trwała zbyt długo, a szkoda, bo dla wielu uczniów jest to ulubiony moment wycieczki. Każdemu towarzyszył dobry humor, dlatego tez idąc pod górę można było usłyszeć dużo śmiechów i głośnych rozmów. Trasa była bardzo długa, ale było warto dla tak pięknych widoków. Na miejscu po odpoczynku chętni upiekli sobie kiełbaski. Wchodząc na taras można było zobaczyć liczne grono uczniów grających w gry. W schronisku do kupienia był obiad oraz ciepły napój. Chłopcy zagrali w piłkę nożną, a dziewczyny zrobiły mnóstwo zdjęć.

Wycieczka była bardzo udana, tym bardziej, że pogoda dopisała.

Julka Tokarz VIIe