Ponad 3 tys. złotych dla Tomka Brzeskiego!

• Opublikowano: wtorek, 10 październik 2017 19:18

W piątek 6 X 2017 r. w naszej szkole zakończyliśmy akcję „Złotówka dla Tomka Brzeskiego”. Zebraliśmy 3246,17 zł. To trzy razy więcej niż zakładaliśmy na początku! Do akcji włączyły się wszystkie oddziały – począwszy od klas 0 do klas 7. W środę 4 X w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu przedstawiciele naszej szkoły – klasa 4E wraz z wychowawcą – oficjalnie przekazali część zebranych pieniędzy (pozostała kwota została przekazana żonie Tomka – w poniedziałek 9 X). Sala gimnastyczna w „samochodówce” wypełniła się po brzegi młodzieżą, która była zaangażowana w akcję. W spotkaniu uczestniczył Tomasz Brzeski z córką Agnieszką, którzy nie kryli wzruszenia pomocą jaką przynieśli im uczniowie szkół. Sportowiec osobiście podziękował za zebranie ponad 18 tys. złotych. Wszyscy wierzymy, że dzięki rehabilitacji, mężczyzna powróci do sportu, a my będziemy mieć w tym swój udział!