Podział godzin od 11.09.2017
Oddziały Gimnazjalne

Spotkanie z NAO

• Opublikowano: wtorek, 10, październik 2017 19:12

W czwartek 5 października klasa Vd uczestniczyła w warsztatach z robotyki, które odbywały się w ramach festiwalu „Kinojazda” w MCK „Sokół”. Rozpoczęły się one wykładem o rozwoju i wykorzystaniu robotyki w różnych dziedzinach życia. Następnie przeszliśmy do działań praktycznych: każdy z nas mógł zagrać w piłkę nożną za pomocą robotów, zmierzyć się w „robocich” zapasach, podrażnić ze sztuczną kobrą (chociaż Oli udało się ją niemal wytresować). Trenowaliśmy swoje umiejętności robiąc proste układy elektroniczne. Najciekawsze było jednak spotkanie z robotem humanoidalnym - NAO. Zadawaliśmy mu pytania, na które czasem nie chciał odpowiedzieć, ale za to zatańczył dla nas „Macarenę” i „ Gangnam style”, a nawet opowiedział dowcip!

wtorek, 24.10.2017 r.
Zorganizowanie wyborów do SU
środa, 25.10.2017 r.
Spotkanie z podróżnikiem „Japonia”