Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 23.10.2023
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2023/2024
Spacer po szkole

Szkolny rajd klas czwartych

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: sobota, 07 październik 2017 12:21

O godzinie ósmej wszystkie czwarte klasy wyjechały z pod naszej szkoły, trzema autobusami. Na początku trasy prawie wszyscy siedzieliśmy z nosami w telefonach, ale po około dwudziestu minutach zaczęliśmy ze sobą rozmawiać i częstować się nawzajem słodyczami.

Po 45 minutach jazdy byliśmy na miejscu, w miejscowości z której mieliśmy iść do Jamnej. Najpierw ruszyliśmy zielonym szlakiem, który prowadził zwykłą żwirową drogą. Pod koniec tego szlaku zaczynaliśmy się już nudzić, lecz za chwilę weszliśmy na czerwony szlak i zaczęło się ciekawie: górki z kamieniami, jeziorka błota. Konsekwencją tego były przemoknięte buty, ale było nam bardzo wesoło. Wzdłuż szlaku rosło dużo jadalnych grzybów, które niektórzy skwapliwie zbierali. Również bardzo ładnie prezentowały się wielkie muchomory. Zobaczyliśmy nawet salamandrę plamistą.

A jak już był tylko kawałek do bacówki dołączył do nas wesoły, czarny pies. Kiedy do niej doszliśmy, zostawiliśmy plecaki w jednym miejscu i pobiegliśmy w głąb placu zabaw. Były tam dwa duże domki na drzewie i jeden ogromny, czteropiętrowy. Mieliśmy też do dyspozycji  trampolinę, huśtawki, powóz i jeszcze dużo dużo więcej. Potem klasami szliśmy na kiełbaski, a pies towarzyszył nam przez cały nasz pobyt w bacówce, a jak już się wybawiliśmy ruszył z nami w drogę powrotną. Tym razem szliśmy już asfaltem, ale nie nudziło nam się, ponieważ bardzo czuliśmy się już zmęczeni  oraz bolały nas nogi. Kiedy zobaczyliśmy czekające na nas autobusy bardzo Byliśmy szczęśliwi. Mogę napisać tyle: tegoroczny rajd był bardzo udany.

Marta Płuchowska 4D

Dostępna szkoła

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.