Lekcja przyrody dla grupy 4-5 latków z Przedszkola nr 3

• Opublikowano: czwartek, 27 kwiecień 2017 08:23

Dnia 5 kwietnia odbyła się lekcja przyrody dla grupy 4-5 latków z Przedszkola nr 3. Tematem zajęć była woda jako źródło życia i jeden z czynników warunkujących życie na Ziemi. Zajęcia prowadziła Pani Bożena Ryba, nauczyciel przyrody.

Podczas zajęć dzieci miały możliwość teoretycznie i praktycznie poznać wiadomości dotyczące wody - jej właściwości, stany skupienia, rozmieszczenie na świecie oraz zasoby wody pitnej. Zajęcia zakończyły się doświadczeniami.

Wydarzenie wsparły wolontariuszki Szkolnego Klubu Wolontariatu „Zaraźliwi Pomocnicy” Wiktoria Tobiasz z kl. 5A oraz Julia Czarnecka z kl. 5B, które pomogły w przeprowadzeniu zajęć oraz opiece nad maluszkami.