Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 17.02.2020
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2020/2021
EduSiódemka

Narodowe Święto Niepodległości

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: środa, 23 listopad 2016 19:26

W dniu 9 listopada 2016 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji Święta Niepodległości.  W apelu wystąpili uczniowie klasy 2e i 5d kierowane przez panią Annę Wojtylak i Agnieszkę Wąsowicz. W swoich wystąpieniach przybliżyli historię rozbiorów Polski kiedy to Rosja, Prusy i Austria podzieliły Polskę pomiędzy siebie i na 123 lata wymazały ją z mapy świata. Uczniowie występujący w apelu doskonale zaprezentowali swoje role, co bardzo spodobało się nauczycielom i uczniom.

Występom świętność dodawała oprawa muzyczna autorstwa p. Jadwigi Jonakowskiej-Fiut, piosenki wykonane przez szkolny chór oraz dekoracje przygotowane przez p. Marka Pawłowskiego.

Jednocześnie w szkole odbył się konkurs  na najładniej udekorowaną barwami narodowymi salę. Zwycięzcami okazali się uczniowie klas 1c i 3e oraz klas 4d i 6b opiekujący się salami nr 13 i 24.
Gratulujemy pomysłowości!

Kinga Gruca i Wiktoria Kopacz, klasa 5d

Kalendarz

środa, 14.10.2020 r.
| Dzień Edukacji Narodowej

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


O egzaminie Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ...

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.