Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 03.10.2022
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2022/2023
Spacer po szkole

Ślubowanie klas pierwszych

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: poniedziałek, 07 listopad 2022 18:37

Dnia 28 października obyło się Uroczyste Ślubowanie Klas Pierwszych. Ceremonię prowadziła uczennica z klasy 4a Magdalena Gacal, która powitała wszystkich zebranych gości: dyrektora szkoły Mariusza Horowskiego,, panią wicedyrektor Renatę Komurkiewicz, dzieci z przedszkola „Wesołe Skrzaty” oraz wychowawczynie klas pierwszych i ich rodziców.

Aby zasłużyć na miano ucznia, pierwszoklasiści musieli wykazać się różnymi umiejętnościami. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli i wykazali się znajomością zasad ruchu drogowego. Po zdanym egzaminie dzieci składały uroczyste Ślubowanie na sztandar szkoły, które odczytał uczeń klasy 8c Kuba Bochenek. Obiecały pilnie się uczyć i godnie reprezentować szkołę. Od tego momentu nasi pierwszoklasiści zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki od Samorządu Uczniowskiego. Po uroczystej akademii spotkały się w klasach na słodkim poczęstunki przygotowanym przez rodziców. To była wspaniała ceremonia i ogromne przeżycie.

Dostępna szkoła

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.