Jesienny rajd klas piątych do Wierchomli

• Opublikowano: czwartek, 13 październik 2022 08:22

W środę 5 października, klasy: Va, Vb, Vc, uczestniczyły w szkolnym pieszym rajdzie  do Wierchomli. Celem wycieczki była integracja koleżeńska, poznanie  walorów przyrodniczych regionu, propagowanie turystyki pieszej i zachęcenie do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Podczas górskiej wędrówki uśmiech nie znikał z twarzy piątoklasistów, a to za sprawą słonecznej aury, która pojawiła się po deszczu. Na mecie - w Bacówce nad Wierchomlą - na uczniów czekało ognisko z kiełbaskami. Stamtąd mogli podziwiać okazałą panoramę Tatr, jesienne kolorowe liście na drzewach i odpocząć po długiej wędrówce. Super pomysłem okazało się zabranie piłek do gry w siatkę i nogę, z czego uczniowie chętnie skorzystali smile.

Opiekę nad rajdowiczami sprawowali wychowawcy klas oraz nauczyciele.