Kursy językowe z Edoo.pl

Szanowni Państwo!
Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest znajomość języków obcych, szczególnie zaś języka angielskiego. Dlatego też zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z Edoo.pl. To kursy językowe przez internet prowadzone przez szkołę językową posiadającą kilkunastoletnie doświadczenie na rynku. Są one w pełni dopasowane do potrzeb dzieci i stanowią doskonałe uzupełnienie edukacji szkolnej - szczególnie w okresach wolnych od szkoły takich jak wakacje.

Szkoła Językowa Edoo.pl oferuje:

Warto również wspomnieć o tym, że szkoła Edoo.pl jest także partnerem akcji Angielski na Lata. Dzięki temu uczniowie naszej szkoły mogą skorzystać ze specjalnych pakietów darmowych kursów wakacyjnych.

Ponadto mogą Państwo również skorzystać oferty szkoły na www.edoo.pl oraz darmowej godziny próbnej, która pozwoli Państwu ocenić, czy jest to dobra forma wspomagania procesu nauki języka. Z kodem SPLATO dostępna jest również zniżka w wysokości 10 % na pierwszy miesiąc kursu na www.edoo.pl Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Edoo.pl.