Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 05.09.2023
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2023/2024
Spacer po szkole

Szkolna wycieczka – Poznań, Biskupin, Gniezno, Toruń

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: wtorek, 21 czerwiec 2022 22:20

W dniach 7-9 czerwca 2022 r. odbyła się szkolna wycieczka – Poznań, Biskupin, Gniezno, Toruń. Jako, iż w skład uczestników wchodziły osoby z różnych klas, zarówno z tych trochę młodszych – 6A oraz tych starszych – 7A, 7B, 7C, 7D, 8A i 8E, była to dla nas wspaniała okazja, aby zawiązać wiele nowych, ciekawych znajomości. 

Nasza przygoda rozpoczęła się ok. 24:00, gdy pod galerią Europą wszyscy zebraliśmy się, będąc już gotowi i w pełni przygotowani na nasz wyjazd. Po kilku godzinach spędzonych na długich rozmowach, słuchaniu muzyki oraz przede wszystkim spaniu, dojechaliśmy do Poznania.  

Jak się okazało, cały ten czas, który poświęciliśmy na jazdę autokarem był tego wart. Ta 3-dniowa wycieczka była wręcz perfekcyjną szansą dla nas, aby poznać każde wymienione przeze mnie miejsce nie tylko od tej zewnętrznej strony, lecz także od wewnętrznej, jako iż w każdym odwiedzanym miejscu czekali na nas doświadczeni i posiadający szeroki zakres wiedzy przewodnicy.  

Mimo, że edukacyjna część wyjazdu niezaprzeczalnie wzbudziła u nas duże zainteresowanie, organizatorzy postanowili także zadbać o tą bardziej interaktywną i zabawną stronę- mieliśmy okazję, np. przeżyć symulację wybuchu bomby w schronie!  

Nie mogłabym oczywiście zapomnieć o bardzo ważnej części wycieczki, a mianowicie o naszych opiekunach – pani Urszuli Sarocie, pani Monice Stankowskiej, pani Elżbiecie Wańczyk oraz o panu Macieju Młynarczyku. Ci nauczyciele nie tylko panowali nad naszym zachowaniem w miejscach publicznych, lecz także przez ten cały czas dbali o nasze bezpieczeństwo. Serdecznie dziękujemy za wszystko i przepraszamy za wszystkie nieprzespane przez nas godziny! 

Wszystkich zainteresowanych dokładniejszym przebiegiem wycieczki, chciałabym mocno zachęcić do oglądnięcia poniższego filmiku, przedstawiającego losy naszej wyprawy.😊  

Zuzanna Steindel, kl 8a. 

Dostępna szkoła

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.