Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 27.02.2023
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2023/2024
Spacer po szkole

Międzynarodowy sukces młodych cheerleaderek

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: piątek, 13 maj 2022 17:48

W dniach 18 – 22 kwietnia 2022 roku, uczennice naszej szkoły: Alicja Haczek (8d), Aleksandra Sołtys(8d) i Nikola Gawlikowska (7b), reprezentując Polskę brały udział w międzynarodowych zawodach w cheerleadingu sportowym. Zawody odbywały się w Orlando, w Stanach Zjednoczonych.

ESPN Orlando ICU World Cheerleading Championships to zawody odbywające się na Florydzie, liczące ponad 200 tysięcy zawodników z ponad 50 krajów. Pierwszy raz w historii, Polska pokazała się na tego typu zawodach w dywizji cheer. Jest to bardzo mało popularny sport w naszym kraju, tym bardziej był to ogromny zaszczyt reprezentować Polskę i móc wziąć udział w zawodach na szczeblu międzynarodowym. Jesteśmy dumne z naszych osiągnięć, po wielu godzinach ciężkich treningów i wielu wyrzeczeniach możemy pochwalić się zdobyciem 3. miejsca na świecie, pokonując wiele innych krajów, w tym tych liczących się na arenie cheerleadingu sportowego np. Korea, Meksyk lub Włochy.

Dostępna szkoła

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.