obowiązuje od 01.10.2021

Wśród szczytów gór i partyzanckich opowieści

• Opublikowano: sobota, 02 październik 2021 20:14

Dnia 23 września klasa 8c wraz z wychowawcą uczestniczyła w rajdzie na Halę Łabowską. Nasza wyprawa związana była z 42. Zlotem im. mjra Juliana Zubka „Tatara”.

W pięknych okolicznościach przyrody mieliśmy możliwość poznać historię partyzantów i wziąć udział w Patriotycznej Uroczystości pod Pomnikiem Partyzantów 9. Kompanii 3. Batalionu I Pułku Strzelców Podhalańskich.

Naszych trzech kolegów Jan Chwastek, Bartosz Ślęzak i Patryk Przepiórka wzięli udział w biegu na orientację. Ich kondycja i wiedza pozwoliła im na zajęcie 2. miejsca i otrzymania ciekawych nagród.

Podczas spotkania nie zabrakło tradycyjnego ogniska z pieczeniem kiełbaski oraz śpiewu przy dźwiękach gitary. Każdy z nas otrzymał pamiątkową odznakę udziału w zlocie.