obowiązuje od 01.10.2021

Rajd klas piątych w Małe Pieniny

• Opublikowano: środa, 22 wrzesień 2021 19:35

W środę 15 września uczniowie klas piątych wyruszyli na wycieczkę - Małe Pieniny „Wąwóz Homole”’. Wyjazd rozpoczął się o godzinie 8:00. Po przyjeździe do Jaworek, uczniowie udali się na Polanę Bukowinkę idąc szlakiem Wąwóz Homole.

Pogoda była piękna, słoneczko przygrzewało, można było jeszcze poczuć letni klimat, jak również podziwiać początki złotej polskiej jesieni. Kiedy wszyscy dotarli na miejsce, był czas na odpoczynek. Uczniowie z zadowoleniem kupowali pamiątki, grali w różne plenerowe gry oraz bawili się na trampolinach i w małpim gaju. Po świetnej zabawie rozpoczęło się ognisko. Każdy zjadł smaczną kiełbasę.

Powrót nastąpił około godziny 16:00, uczniowie wrócili zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzy. Ta wycieczka na długo zostanie w ich pamięci.

Olga Kwiecień kl. 5A