Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 20.09.2021
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2021/2022
Spacer po szkole

Uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: piątek, 12 luty 2021 19:19

Dnia 5 lutego obyło się Uroczyste Ślubowanie Klas Pierwszych. Ze względu na pandemię, uczniowie klas 1a, 1b, 1c nie mogli zgromadzić się wszyscy razem, dlatego też każda klasa miała uroczystość kameralną z zachowaniem reżimu sanitarnego. Ceremonię prowadziła przewodnicząca szkoły Aleksandra Rębilas, która powitała wszystkich zebranych: dyrektora szkoły Mariusza Horowskiego, panie wicedyrektor Renatę Komurkiewicz i wicedyrektor Anitę Aleksander-Basiagę oraz wychowawczynie klas pierwszych z  delegacjami rodziców.

Aby zasłużyć na miano ucznia, pierwszoklasiści musieli wykazać się różnymi umiejętnościami, nad którymi czuwali król z królową oraz giermkowie. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki, wykazali się znajomością symboli narodowych i zasad ruchu drogowego. Po zdanym egzaminie dzieci składały uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Obiecały pilnie się uczyć i godnie reprezentować szkołę. Później wielkim ołówkiem pasowano dzieci na uczniów klas pierwszych. Od tego momentu nasi pierwszoklasiści zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, książki, zakładki i słodkie upominki od Samorządu Uczniowskiego oraz rogi obfitości przygotowane przez rodziców.

Nad oprawa muzyczną uroczystości czuwała pani Jadwiga Fiut, a pan Krzysztof Bojarczuk wykonał dekorację. Dziękujemy!

Pierwszoklasiści! Witamy Was w gronie uczniów i życzymy wiele radości w zgłębianiu tajników wiedzy.

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców oraz Samorząd Uczniowski.

Klasa 1A

Klasa 1B

Klasa 1C

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


O egzaminie Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.