Drodzy Czytelnicy!

Z pewnym opóźnieniem, ale też i z wielką przyjemnością, zapraszamy Was do czytania gazetki „Przerwa” w roku szkolnym 2020/21. W tym trudnym roku stery nad redakcją przejęła Paulina Majowska (8b), a dzielnie wspiera ją Natalia Pajor (8d). Niestety nie możemy dotrzeć do Was w postaci drukowanej, więc przekazujemy do czytania wersję online. Dzięki temu macie kolorową szatę graficzną, co niewątpliwie jest ogromnym plusem. 

Niestety dobór materiałów jest dużo mniejszy, bo sami wiecie, że ze względu na pandemię życie szkolne, już nie mówiąc o tym pozaszkolnym (wycieczki, rajdy, wyjścia do kina, na spektakle teatralne, itp.), praktycznie zamarło. Na okładce każdego numeru, tak jak poprzednio, znajdziecie zapowiedź najciekawszych materiałów. W kolejnych wydaniach gazetki - poza wydarzeniami szkolnymi - jest miejsce na recenzje ciekawych książek i filmów, przepisy kulinarne, ciekawostki, trendy modowe, dowcipy.

Zatem: CZAS NA „PRZERWĘ”!!!

Redakcja gazetki „Przerwa” wraz z opiekunem

A oto osoby pracujące przy realizacji poszczególnych numerów gazetki „Przerwa”:

Red. Naczelny: Paulina Majowska
Z-ca: Natalia Pajor
Administrator: Adrianna Głąb
Projekt okładki: Paulina Majowska
Skład redakcji: Maja Byrczek, Adrianna Głąb, Mikołaj Koprowski, Ola Koszkul, Maks Kubacki, Maciej Nesterak,  Anna Olszyńska, Wiktoria Pietryga, Olga Potoczek, Aleksandra Rębilas, Zuzanna Steindel,
Opiekun, skład i korekta: mgr Małgorzata Janisz