Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 05.02.2024
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2024/2025
Spacer po szkole

Rower Pomaga

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: niedziela, 06 listopad 2016 18:57

Fundacja ekologiczna „Arka” z okazji Dnia Czystego Powietrza  przeprowadziła w naszej szkole warsztaty ekologiczne w klasach 2b i 2e. Dzieci zapoznały się ze sposobami emisji  zanieczyszczeń do środowiska oraz możliwościami zapobiegania temu zjawisku.

W ramach zadania z zakresu edukacji ekologicznej „Zabawa i edukacja w zdrowej atmosferze” Nowy Sącz przystąpił do akcji „Rower Pomaga”. Uczniowie z klasy 3c z wych. panią Martą Marcinowską wzięli udział w happeningu na rynku naszego miasta a Monika Budai wylosowała główną nagrodę, jaką był rower przekonujący do ekologicznego podróżowania. Gratulujemy i namawiamy do ekologicznych refleksji.


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.