obowiązuje od 17.02.2020
EduSiódemka

Rajd klas piątych

• Opublikowano: niedziela, 06 listopad 2016 18:50

Pod koniec września, a dokładnie 20. piątoklasiści z naszej szkoły wybrali się na rajd górski.

Szliśmy na trasie Jaworki - Schronisko pod Durbaszką - Jaworki. Wycieczkę rozpoczęło wspolne śpiewanie piosenek w autokarze, takich jak „Hej Skoły!”. Potem wspinaczka. Miejscami było stromo, ale nikt nie marudził, gdyż z góry widać było niezywłe krajobrazy gór okrytych mgłą.

Po odpoczynku w schronisku ruszyliśmy w dalszą drogę. Czas schodzić. Czekała nas jeszcze przeprawa przez strumyk i już byliśmy w kolejnym schronisku. Tam zjedliśmy pyszne kiełbaski, zobaczyliśmy jak Janosik prowadzi stado owiec.

Po odpoczynku, zeszliśmy w dół na parking, gdzie wycieczkę zakończyły zakupy w sklepiku. Następnie wróciliśmy do szkoły.

Ta wycieczka była naprawdę wspaniała i z niecierpliwością czekamy na następną.

Olga Jermakowicz, kl. 5e

środa, 14.10.2020 r.