obowiązuje od 08.02.2021

Koncert wigilijny

• Opublikowano: środa, 08 styczeń 2020 21:00

Dnia 20 grudnia 2019 r. miało miejsce wydarzenie, które zaskoczyło wielu uczniów. Przyszli na salę gimnastyczną, aby w dniu klasowych Wigilii uczestniczyć w apelu bożonarodzeniowym. Tym razem wykonawcami okazali się nie uczniowie, lecz… nauczyciele naszej szkoły. Zaśpiewali oni klika bardziej i miej znanych kolęd i piosenek utrzymanych w świątecznym nastroju. Całości dopełniła oprawa instrumentalna w wykonaniu p. Jadwigi Fiut, p. Edyty Baci, p. Joanny Czwakiel-Bogdan i p. Pawła Tarko, a także fragment Pisma Świętego przeczytany przez ojca Stanisława Jurusia.

Na koniec życzenia dla całej społeczności złożył p. Dyrektor Mariusz Horowski.

piątek, 30.04.2021 r.
| Dzień wolny