Samorząd Uczniowski wybrany!

• Opublikowano: czwartek, 07 listopad 2019 18:45

24 października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 7. Były one poprzedzone tygodniową kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu. Po ciszy wyborczej nastał czas decyzji komu powierzyć funkcję Przewodniczącego Szkoły.

Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą największą liczbę głosów otrzymali:

1. Aleksandra Ziobrowska 8a – 226 głosów – Przewodnicząca Szkoły
  2. Antoni Chwastek 8a – 117 głosów – z-ca Przewodniczącej
  3. Klaudia Smuła 8b – 108 głosów – Sekretarz

Sekcja dekoracyjna: Milena Olszanecka z kl. 4b, Magdalena Radom z kl. 6d, Kinga Lewińska z kl. 6d, Patryk Orzechowski z kl. 6e, Aleksandra Ziobrowska z kl. 8a.

Sekcja organizacyjna: Amelia Kwiatkowska z kl. 6b, Adrian Damasiewicz z kl. 6e, Aleksandra Ziobrowska z kl. 8a, Klaudia Smuła z kl. 8b, Oliwia Mliczek z kl. 8d.

Sekcja medialna: Aleksandra Rębilas z kl. 6b, Antoni Chwastek z kl. 8a

Wybranym gratulujemy, a całemu Samorządowi Uczniowskiemu życzymy wielu ciekawych pomysłów i energii do ich realizowania w roku szkolnym 2019/20.

Opiekunowie: Krzysztof Bojarczuk, Renata Byrczek, Agnieszka Mikulec