Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
Podział godzin od 28.01.2019
Dziennik elektroniczny
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2019/2020
Oddział dwujęzyczny
Szkoła ponadpodstawowa

Koncert Noworoczny 2019

  • Kategoria: Aktualności
  • Opublikowano: piątek, 18 styczeń 2019 12:05

9 lutego 2019 roku mieliśmy okazję wysłuchać utalentowanych uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły na Koncercie Noworocznym.

Występowali soliści, duety, tercety, kwartety wokalne i instrumentalne oraz chór pod batutą Jadwigi Fiut. Koncert rozpoczęła najmłodsza uczestniczka - Weronika Czoch, która zaśpiewała pastorałkę „Mój mały baranku”. Po niej wystąpili soliści – Joanna Czechowska, Nadia Tuczyńska, Julia Stanek, Maja Byrczek i Emma Malik. W duetach zaprezentowali swoje umiejętności wokalne: Aleksandra Rębilas i Laura Plata, Martyna i Kacper Skibiak, Agnieszka i Karolina Kukulak, Maria Surowiak i Karolina Górka.

Mieliśmy okazję wysłuchać uczennic z klasy 8a, które zaśpiewały z towarzyszeniem chóru „Jest taki dzień”. Nie zabrakło oryginalnych wykonań instrumentalnych. Dawid Pociecha zagrał na akordeonie  „Pójdźmy wszyscy do stajenki”.  Kolędę „Cicha noc” na 2 fortepiany i 8 rąk zagrali : Joanna Zygmunt, Natalia Wójs, Oliwia Cempa i Kacper Rosiński. Siostry Zarębówne wykonały kolędę „Gdy śliczna Panna”  na flecie, fagocie i wiolonczeli. Zespół z klasy 3B do akompaniamentu wychowawczyni Anety Liber-Dębickiej zagrał na flażoletach „Wśród nocnej ciszy”, a orkiestra złożona z uczniów, nauczycieli i  rodziców akompaniowała pani Katarzynie Górce w kolędzie „Jezus Malusieńki”. Finałową „Wesołą nowinę” zaśpiewali i zagrali wspólnie wszyscy wykonawcy wraz z publicznością przy akompaniamencie pana Dariusza Chwastka.

W oprawę koncertu włączył się Samorząd Uczniowski wysyłając piękne anioły ze słodkim poczęstunkiem dla publiczności.

Koncert poprowadzili Kacper Pacholski, Dominik Krschka i Cezary Rosiński. Różnorodność i oryginalność występów gromkimi brawami nagrodziła publiczność. 

Kalendarz

wtorek, 30.04.2019 r.
| Dzień wolny
środa, 01.05.2019 r.
| Święto Pracy
czwartek, 02.05.2019 r.
| Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
piątek, 03.05.2019 r.
| Święto Konstytucji 3 Maja

Certyfikaty

Jak zalogować się do e-dziennika


Rusza rekrutacja do projektu konkursowego „Małopolskie Talenty – Szkoła Podstawowa – Powiat ...
O egzaminie Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ...

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

 Królowej Jadwigi 29, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-38-69
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.gim3ns.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.