Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 01.10.2021
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2021/2022
Spacer po szkole

Na dobry początek

  • Kategoria: Szkolny Klub Wolontariatu
  • Opublikowano: wtorek, 23 maj 2017 21:59

5Nasza szkoła w marcu br. przystąpiła do projektu „Na dobry początek” realizowanego przez Stowarzyszenie Sursum Corda w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Działanie – Promocja i organizacja wolontariatu. Projekt zakłada wypracowanie i rozpowszechnienie małopolskiego modelu włączania uczniów szkół podstawowych do działań o charakterze wolontarystycznym oraz ukierunkowanie zdobytych umiejętności i rozwiniętego potencjału do trwałego angażowania uczniów na rzecz szkoły i środowiska lokalnego. W wyniku przystąpienia do projektu w naszej szkole powstał Szkolny Klub Wolontariatu „Zaraźliwi Pomocnicy”. Opiekunami są P. Beata Górszczyk oraz P. Kamila Cichorczyk, które ukończyły 36-godzinny cykl szkoleniowy pn. „Akademia Opiekuna Szkolnego Klubu Wolontariatu”.  

Obecnie w szkole prowadzone są zajęcia wychowawcze rozwijające u wolontariuszy cechy sprzyjające aktywności prospołecznej. Zajęcia te mają na celu integrację grupy wolontariuszy, poznanie swoich możliwości w działaniu, uświadomienie sobie swojego potencjału osobowego oraz pobudzenie do współdziałania. 

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


O egzaminie Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.