Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
obowiązuje od 01.04.2022
E-Dziennik
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2022/2023
Spacer po szkole

Akcja Stowarzyszenia Samorządów Uczniowskich „Zbiórka przyborów szkolnych dla Przyjaciół z Ukrainy”

  • Kategoria: Samorząd Uczniowski
  • Opublikowano: poniedziałek, 04 październik 2021 18:24

Samorząd Uczniowski naszej szkoły brał udział w spotkaniu „Akademii Samorządności” - Stowarzyszenia Samorządów Uczniowskich w ZSP nr 6. Celem spotkania było wspólne podejmowanie działań na rzecz społeczności lokalnej i organizowanie  akcji charytatywnych.

Już w październiku wspólnie z Fundacją „Bratnia Dusza” organizujemy akcję „Zbiórka przyborów szkolnych dla Przyjaciół z Ukrainy”. Fundacja „Bratnia Dusza” to organizacja dla której dobro dziecka jest najważniejsze.

Zbiórka organizowana jest dla rodzin wielodzietnych z polskimi korzeniami oraz dzieci z sierocińca we Lwowie. Zbieramy przybory szkolne: kredki, flamastry, pióra, długopisy... Nie przynosimy zeszytów. Dla sierocińca we Lwowie zbieramy środki czystości dla dzieci: pasty do zębów, mydełka dla dzieci, szampony, chusteczki higieniczne...

Zbiórka trwa do 10.10.2021r. Przynosimy dary do sali nr 3. Dnia 11.10. 2021r. zebrane rzeczy zostaną spakowane i przewiezione do ZSP nr 6 w Nowym Sączu. Następnie zostaną przekazane Fundacji „Bratnia Dusza”. Samorząd Uczniowski  zaprasza wszystkich do włączenia się do akcji.

angielski online dla dzieci z Edoo.pl

Kalendarz

Brak wydarzeń

Jak zalogować się do e-dziennika

Certyfikaty


Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty są dostępne tutaj. ...

Kontakt

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Nowym Sączu

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju
Miejskie Przedszkole nr 9

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.