Nasza lokalizacja

Znajdź nas!

LOGOWANIE UŻYTKOWNIKA

Plan lekcji
Podział godzin od 09.04.2018
Dziennik elektroniczny
Konkursy przedmiotowe
Rekrutacja 2018/2019

Podsumowanie sukcesów uczniów w konkursach humanistycznych w roku szkolnym 2017/2018 w klasach IV-VII

  • Kategoria: Olimpiady i konkursy
  • Opublikowano: sobota, 23 czerwiec 2018 10:46
  •  V Międzyszkolny Konkurs Recytatorski: „ Książka najlepszym przyjacielem” – SP20

Michał Turczyński (4e) – III miejsce
Joanna Jabłońska (4f) – wyróżnienie
Hanna Wąsowicz (Va) – wyróżnienie
Anna Kalina (Ve) – wyróżnienie

  • Małopolski Konkurs Humanistyczny – listopad 2017 – etap szkolny

I miejsce – Olga Jermakowicz (VIe) - awans do etapu powiatowego
II miejsce – Pailina Majowska (Va)
III miejsce – Kamila Juda (VIe)
IV miejsce – Oliwia Cempa (Vb)

  • Międzyszkolny Konkurs „Życie i twórczość Adama Mickiewicza – SP1

Szkołę reprezentowali: Aleksandra Dziubanowska (VIa), Bartosz Mółka (VIa)

  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski utworów Adama Mickiewicza

Szkołę reprezentowali: Martyna Skibiak (Ve), Marta Płuchowska (IVd), Bartek Wysowski (IVe), Krystyna Ruchała (IVe)

  • Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny(SP 20) 

V miejsce: Aleksandra Dziubanowska (VIa), Julia Batiuszczak (VIa)

  • Szkolny Konkurs Ortograficzny o Tytuł Mistrza Ortografii 2018:
  1. Monika Brattig (VIIe)
  2. Olga Jermakowicz (VIe)
  3. Julia Tucznio (VIId)
  •  Ogólnopolski Konkurs „Źródła Marzeń: SOURCES OF DREAMS”

W I etapie bardzo dobre miejsca zdobyli: Adam Kałużny (kategoria: literatura J. Flanagana) oraz Aniela Borkowska (kategoria: literatura C.S.Lewisa).

W etapie II Adam Kałużny zajął II miejsce w skali kraju

  • Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej „Strofy dla Niepodległej”

Do konkursu w SP18 zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Klasy I-III: Nikola Ruman (IIIe), Krzysztof Olchawa (IIIe), Emilia Piękoś (IIId), Natalia Szarek (IIId), Bartosz Komurkiewicz (IIIa)

Klasy IV-VII: Maja Koszkul (IVe), Bartłomiej Wysowski (IVe), Mikołaj Turek (Va), Magdalena Szczerba (Vb), Aleksandra Dziubanowska (VIa)

  • Konkurs „Literacka Hulajnoga”

III miejsce – Wiktoria Kopacz – 6d

Wyróżnienia: Julia Martuszewska – 5b, Adriana Głąb – 5c, Bartłomiej Wysowski – 4e, Kacper Wojsław – 7b, Oliwia Olesiak – 4a

Kalendarz

wtorek, 17.07.2018 r.
| Wakacje :)
środa, 18.07.2018 r.
| Wakacje :)
czwartek, 19.07.2018 r.
| Wakacje :)
piątek, 20.07.2018 r.
| Wakacje :)
sobota, 21.07.2018 r.
| Wakacje :)
niedziela, 22.07.2018 r.
| Wakacje :)
poniedziałek, 23.07.2018 r.
| Wakacje :)
wtorek, 24.07.2018 r.
| Wakacje :)
środa, 25.07.2018 r.
| Wakacje :)
czwartek, 26.07.2018 r.
| Wakacje :)
piątek, 27.07.2018 r.
| Wakacje :)
sobota, 28.07.2018 r.
| Wakacje :)
niedziela, 29.07.2018 r.
| Wakacje :)
poniedziałek, 30.07.2018 r.
| Wakacje :)
wtorek, 31.07.2018 r.
| Wakacje :)

Certyfikaty

Jak zalogować się do e-dziennika


Rusza rekrutacja do projektu konkursowego „Małopolskie Talenty – Szkoła Podstawowa – Powiat ...
O egzaminie Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania egzaminu ...

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju

 Grota-Roweckiego 15, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-01-17
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.siodemka.edu.pl

 Królowej Jadwigi 29, 33-300 Nowy Sącz
 18-442-38-69
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.gim3ns.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.