Szóstka na szóstkę!

• Opublikowano: piątek, 22 czerwiec 2018 08:16

W czerwcu zakończyły się zawody w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym „Baltie 2018”. Sześcioro uczniów naszej szkoły: Antoni Chwastek, Kamil Bajdel, Zuzanna Gach, Bartosz Turczyński (wszyscy kl. 6A), Maciej Wąsowicz (kl. 6E) oraz Cezary Rosiński (kl.7B) uzyskało tytuł finalisty etapu wojewódzkiego. Młodzi programiści otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Łącznie w tegorocznej edycji konkursu udział wzięło blisko 15 tys. uczestników z Czech, Polski i Słowacji.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Paweł Tarko