27. edycja Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny.”

• Opublikowano: środa, 30 maj 2018 06:59

15 marca uczniowie naszej szkoły, jak co roku, wzięli udział w konkursie „Kangur Matematyczny”. Dla szkół podstawowych przewidziano cztery kategorie wiekowe: Żaczek, Maluch, Benjamin i Kadet. Drugoklasiści mogli uzyskać z testu maksymalnie 105 punktów, rozwiązujący test w kategorii „Maluch” - 120 punktów, a w kategorii  „Beniamin”  i „Kadet”- 150 punktów.

Wyniki dla kategorii Żaczek:

Wyróżnienia otrzymali:
Krschka Mikołaj, Iljuczonek Lena

Wyniki dla kategorii Maluch:
Koprowski Mikołaj - wynik bardzo dobry

Klasy III: Mordarski Mateusz, Wójs Adam, Piotrowski Mikołaj, Biernacki Milan
Klasa IV: Basiaga Bartosz, Rębilas Aleksandra, Antkiewicz Karol, Turczyński Michał, Zabrzeński Adrian, Malik Emma, Augustyn Emilia, Kajder Grzegorz.

Wyniki dla kategorii Beniamin:

Wyróżnienie otrzymali:
Klasa V: Rosiński Mikołaj, Jarosz Olaf, Roman Bartłomiej, Cempa Oliwia, Borek Aleksandra, Halczyńska Anna, Szumilas Wiktoria
Klasa VI: Jermakowicz Olga, Kmak Kacper, Rajca Pola, Juda Kamila, Turczyński Bartosz, Jermakowicz Hanna, Mółka Bartosz, Bajdel Kamil, Drąg Łucja.

Wyniki w kategorii Kadet:

Wyróżnienie otrzymali:
Klasa VII: Mikulski Artur, Jawor Franciszek, Gruszczyńska Ola, Sędzimir Magdalena.