Konkurs „Literacka hulajnoga” rozstrzygnięty!

• Opublikowano: czwartek, 24 maj 2018 06:30

Już po raz 19. Szkoła Podstawowa nr 16 w Nowym Sączu zorganizowała międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny. W tym roku również nagrody nas nie ominęły. Zdobyliśmy miejsce na podium oraz aż 5 wyróżnień w kategorii klas 4-6.

22 maja 2018 r z rąk Zastępcy Prezydenta Nowego Sącza, p . Jerzego Gwiżdża, nagrody odebrali:

• III miejsce – Wiktoria Kopacz – 6d
  • Wyróżnienia: Julia Martuszewska – 5b, Adriana Głąb – 5c, Bartłomiej Wysowski – 4e, Kacper Wojsław – 7b, Oliwia Olesiak – 4a

Gratulujemy!