obowiązuje od 17.02.2020

Sukces Bartosza

• Kategoria: Olimpiady i konkursy
  • Opublikowano: czwartek, 24 maj 2018 06:22

W dniach 10 - 11 maja br. w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu odbył się, zorganizowany przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu, Sądecki Konkurs Recytatorski „Niepodległa – malowana wierszem”. Jest to pierwsze wydarzenie kulturalne przeprowadzone w ramach „Turnieju szkół” realizowanego w naszym mieście, z inicjatywy Dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Nowego Sącza Józefa Klimka, z okazji obchodów jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. W turnieju wzięło udział 117 uczniów recytujących wybraną przez siebie poezję patriotyczną.

Z dumą informujemy, że I miejsce w kategorii klas I-III zajął uczeń naszej szkoły Bartosz Małota z klasy 1c.

Gratulujemy Bartkowi i życzymy dalszych sukcesów.

środa, 14.10.2020 r.
| Dzień Edukacji Narodowej