obowiązuje od 17.02.2020
Rekrutacja 2020/2021
EduSiódemka

Kolejny etap, kolejny awans młodych programistów

• Kategoria: Olimpiady i konkursy
  • Opublikowano: czwartek, 19 kwiecień 2018 17:01

6 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Nowym Sączu nasi młodzi programiści stanęli we szranki w etapie powiatowym Międzynarodowego Konkursu Programistycznego „Baltie 2018”.

Zadania były różnorodne, w jednym z nich uczniowie mieli się zmierzyć np. z ciągiem Fibonacciego! Rywalizacja była niezwykle wyrównana, a o końcowych wynikach zdecydowały detale.

Miło nam poinformować, że spośród dziewięciu reprezentantów Siódemki do etapu wojewódzkiego awans uzyskało siedmiu: Antoni Chwastek, Kamil Bajdel, Zuzanna Gach, Wiktor Gucwa, Bartosz Turczyński (wszyscy kl. 6A), Maciej Wąsowicz (6E), Cezary Rosiński (7B).

Kolejne potyczki z czarodziejem Baltie - już 24 kwietnia w sądeckiej Trójce.

Serdecznie gratulujemy i 3mamy kciuki w kolejnych zawodach cool

Paweł Tarko