obowiązuje od 17.02.2020
Rekrutacja 2020/2021
EduSiódemka

V Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pt. „Książka najlepszym przyjacielem”

• Kategoria: Olimpiady i konkursy
  • Opublikowano: sobota, 11 listopad 2017 14:52

26 października, w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, w Szkole Podstawowej nr 20 w Nowym Sączu odbyła się  V edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Książka  najlepszym przyjacielem”. Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych: klas 2-4 i 5-7. Brali w nim udział uczniowie z sądeckich szkół podstawowych oraz z Paszyna.

Naszą szkołę godnie reprezentowali: Joanna Jabłońska kl. 4f, Anna Kalina kl. 5e, Michał Turczyński kl. 4e, Hanna Wąsowicz kl. 5a.

Miejsce na podium przypadło Michałowi Turczyńskiemu z 4E, który zajął III miejsce w kategorii klas 2-4. Pozostali uczestnicy z naszej szkoły otrzymali wyróżnienia za piękną recytację.

Gratulujemy!

środa, 14.10.2020 r.